Septyni mūsų mokyklos I-IV klasių mokiniai dalyvavo skaitovų konkurse "Vaikystės vaivorykštė", kuris vyko Ventos gimnazijoje.

Lapkričio 18-21 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitės ,,Būk matomas kelyje“ veiklose.

Antrokams suorganizuotos patyriminio ugdymo veiklos ,,Skaitau-mąstau... , skaitau – žaidžiu... , skaitau – darau... , skaitau – kuriu... , skaitau ir augu...“

Lapkričio 12 dieną keturias pamokas 5-8 klasių mokiniai mokėsi ir diskutavo apie sveiką mitybą, jos naudą organizmui.

Spalio 24 dieną 7-ų klasių mokiniams vyko paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurią vedė policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė.

Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje.

KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje.

Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.

Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.