Projekte dalyvavo 4a ir 4c klasių moksleiviai.

Dalyviai vertė tekstą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.

Mokinys, projekto dalyvis, turi galimybę pasitikrinti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir pademonstruoti savo gebėjimus, verčiant tekstą, į lietuvišką gražią, taisyklingą ir skambią kalbą. Šis darbas nėra lengvas, nes verčiamas tekstas būna taisomas net keletą kartų, kol jis įgauną tą pačią prasmę ir atspalvį lietuviškai.

Sėkmingai (pukiai) atlikęs darbą, projekto dalyvis tampa nugalėtoju – apdovanojamas diplomu, kitiems dalyviams įteikiamas padėkos raštas.

Šiame konkurse šiais metais dalyvavo 6 mokiniai.

Diplomais apdovanoti – Ema Ruginytė (4c kl. – daugelio anglų k. konkursų nugalėtoja) ir Gabija Kuznecova (4a kl.).

Padėkos raštus gavo – Emilė Danelavičiūtė (4c kl.), Gabija Kvietkauskaitė (4a kl.), Gabija Tamošiūnaitė (4a kl.) ir Ignas Mačiūnas (4a kl.).

Šaunuoliai ketvirtokai! Puikus mokslo metų užbaigimas!

Anglų k. mokytoja metodininkė D.Jarušaitienė