Septyni mūsų mokyklos I-IV klasių mokiniai dalyvavo skaitovų konkurse „Vaikystės vaivorykštė“, kuris vyko Ventos gimnazijoje. Dalyvavo du pirmokai (M. Šimkus, 1a kl., ir M. Kavaliauskaitė, 1b kl.), du antrokai (M. Zubrickas, 2b kl., ir M. Pučkus, 2d kl.), vienas trečiokas (A. Komža, 3c kl.) ir du ketvirtokai (T. Raustys, 4d kl., ir K. Januškevičius, 4d kl.).Vaikai ruošėsi atsakingai, repetavo, stengėsi. Konkursui pasiruošti padėjo  specialioji pedagogė Z. Maziukienė ir logopedė S. Meironienė. Mums puikiai pasisekė: laimėtos dvi pirmos vietos (M. Šimkus, 1a kl., ir T. Raustys, 4d kl.), dvi antros vietos (M. Kavaliauskaitė, 1b kl., ir A. Komža, 3c kl.) ir viena trečia vieta (M. Pučkus, 2d kl.).Visiems patiko jauki konkurso atmosfera, apdovanojimai ,o po pasirodymų suorganizuotos linksmybės ir žaidimai dar ilgai neleis užmiršti šio renginio.

Logopedė S. Meironienė