Lapkričio 18-21 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitės ,,Būk matomas kelyje“ veiklose. Šviesoforo būrelio nariai apsilankė visose pradinukų klasėse ir priminė mokiniams apie atšvaitų segėjimo būtinumą tamsiu paros metu. Taip pat šią savaitę mokinukai spalvino piešinukus su atšvaitais ir įsidėmėjo atšvaitų segėjimo taisykles.

Pirmų ir antrų klasių mokiniai, padedami Šviesoforo būrelio narių, mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę. Mokymai vyko mokyklėlės koridoriuje naudojant šviesoforo maketą.

Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai sprendė kryžiažodį ,,Atšvaitai“ ir gilino saugaus eismo žinias. Mažiausiai suklydę mokiniai buvo apdovanoti.

Socialinė pedagogė V. Šnarienė, apsilankiusi visose pradinukų klasėse, vykdė akciją ,,Šviesiausia klasė“. Nugalėtojais tapo 1c, 1a, 1b ir 3d klasės mokiniai, kurie turi daugiausia atšvaitų.

Visiems pradinukams už dalyvavimą saugaus eismo savaitėje įteiktos šviesą atspindinčios liemenės, kurias dovanojo Lietuvos draudimas.

Manome, kad po šios saugaus eismo savaitės mokiniai bus dar saugesni kelyje.

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė,  ,,Šviesoforo“ būrelio vadovė Ligita Šutkienė