Ir mokinius, ir mokytojus džiugina rudens saulė ir spalvos, o ir šiltos vasaros prisiminimai dar neišblėsę. Vaikai džiaugiasi grįžę į mokyklas ir trokšta veiklos. Šiemet susirinko gausus būrys savanorių – net 20. Visi jie pilni sumanymų ir planų, pasiilgę draugų, mokyklos bei kūrybinės saviraiškos.

Pirmuose būrelių užsiėmimuose numatėme veiklos planą ir pakrikštijome naujokus. Nors dirbame bei mokomės ypatingomis sąlygomis, nutarėme, kad negalime laužyti mūsų daugiametės tradicijos – neatsisakysime pasveikinti mokytojus senjorus Mokytojų dienos proga. Mums mielai sutiko talkinti mokytoja Inga Suchodimcovienė, kuri pasiūlė idėją ir  paragino mokinius pagaminti atvirukus, o sveikinimą sukūrė Savanorių klubo nariai.

Pirmadienį, po pamokų, vaikai aplankė ir nudžiugino 24 mokytojus senjorus. Jie teigė, kad šiemet tikrai nesitikėjo sulaukti sveikinimų, todėl džiaugsmas, sumišęs su nuostaba, buvo dar didesnis. Buvo ir sutrikusių, bet savanoriai laikėsi saugaus atstumo ir dėvėjo kaukes, o dalį sveikinimų paliko pašto dėžutėse. Smagu džiuginti, gera praskaidrinti senjorų kasdienybę.                                           

Savanorių klubo vadovė Roma Kleinienė