Visą 2021 metų sausio mėnesį pradinių klasių mokiniai bandė savo jėgas virtuvėje. Kas gamino visiškai savarankiškai, kas padedami tėvų, senelių, globėjų. Sulaukėme 64 vaizdo įrašų – šiltų, gardžiai kvepiančių, draugiškų ir jaukių… Galima nuspėti, jog dažniausiai vaikai kepė blynus. Progimnazijos veidaknygės grojaraštyje GAMINA VAIKAI galima rasti ir sveikuoliškų Antano blynų, sveikuoliškų saldainių. Kas nebandė gaminti suši –  Tėja savo įraše apie tai išsamiai pasakoja ir rodo. Ten galima rasti daug, daug, daug visko….

Buvo mokinių, kurie refleksijos metu prasitarė, jog gamino pirmą kartą. Jie nerealiai didžiavosi savimi, nes pavyko!

Mokytojai dėkoja tėveliams už tai, jog moko savo vaikus savarankiškumo, pasitikėjimo ir tikėjimo savo jėgomis, padeda išbandyti save įvairiose veiklose.