Rugsėjo 26d. minima Europos kalbų diena.  ,,Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasėse visą savaitę vyko integruotos veiklos šiai dienai paminėti. Pradinukai sužinojo, kas tai yra Europos kalbų diena, kada ji švenčiama, kodėl ji minima. Mokiniai susipažino su Europos šalimis, kurios mini šią šventę, piešė įvairiausius piešinius, klausėsi Europos šalių kalbomis sakomų tekstų, žiūrėjo trumpametražius filmus įvairiomis kalbomis, mokėsi tam tikrų žodžių ar frazių,  atsakinėjo į viktorinos klausimus. Moksleiviai  suprato, jog kalbų mokėjimas atveria kelią naujiems draugams, studijoms, darbams, įvairiai kitai veiklai įvairiose Europos šalyse.  Visos integruotos veiklos tikslas buvo paskatinti mokinių norą mokytis kuo daugiau kalbų.  Tad linkime sėkmės siekiant šio tikslo.

                                                                                            Mokytoja Jolita Bružienė