,,Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai sausio 21 d. dalyvavo turiningoje, įdomioje ir naudingoje nuotolinėje pamokoje. „Swedbank“ iniciatyva daugiau nei 20 mokytojų, ekspertų ir jums gerai pažįstamų veidų pasakojo apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą ir dar daugiau! Pradinukai sužinojo, kaip susidraugauti su pinigus nešančiais aitvarais, vyresnėliai klausėsi apie ateities profesijas, maisto (ne)švaistymą ir savanorystę. Dar mokėsi taupyti ir aiškinosi, kodėl dalį pinigų protinga investuoti. O svarbiausia – viskas linksmai ir su lašeliu magijos.

„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

,,Saulėtekio“ progimnazijos bendruomenė stengiasi aktyviai dalyvauti inovatyviose veiklose bei kurti jas pati!

Informacija ruošta pagal https://www.swedbank.lt/private/campaign/mokonomika