Lapkričio 3-6 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitės ,,Būk matomas ir saugus kelyje“ veiklose. Pradinių klasių mokytojos kalbino mokinius tema ,,Ar saugiai aš pasiekiu mokyklą?“ „Šviesoforo“ būrelio vadovė L. Šutkienė ir socialinė pedagogė V. Šnarienė apsilankė visose pradinukų klasėse ir priminė vaikams apie būtinybę tamsiu paros metu segėti atšvaitą.

Pirmokai ir antrokai dalyvavo „Šviesoforo mįslių“ konkurse, spalvino piešinukus su atšvaitais ir įsidėmėjo jų naudojimo taisykles, pildė lentelę ,,Ar mūsų šeima saugi gatvėje ir kelyje?“ Trečiokai ir ketvirtokai su klasės mokytoja aptarė saugaus elgesio kelyje atmintinę, skaičiavo savo šeimos narių nešiojamus atšvaitus.

Socialinė pedagogė V. Šnarienė vaikus pakvietė į akciją ,,Šviesiausia klasė“. Nugalėtojais tapo 2c, 4b, 2d ir 4d klasių mokiniai, nes jie turi daugiausia atšvaitų.

Saugaus eismo savaitė baigta piešiniu kompiuteryje ,,Aš matomas kelyje“.

Manome, kad po šios saugaus eismo savaitės mokinių maršrutas į mokyklą ir iš jos tikrai bus saugus.

                            Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė,

 ,,Šviesoforo“ būrelio vadovė Ligita Šutkienė