Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti. Kol dar gausus rudeninis derlius, ,,Saulėtekio“ progimnazijos 2c klasės mokiniai ir jų tėveliai gavo kūrybinę užduotį iš gamtos gėrybių. Kas parkuose, kas soduose ar daržuose, o gal pamiškėse ieškojo rudeninės gamtinės medžiagos ir pasinėrė į kūrybos procesą. Visi 23 mokiniai su pasididžiavimu, užsidegimu,  spindinčia meile savo darbeliui, pristatė juos klasės draugams: pavadinimą, idėjos autorių, iš ko padarytas, papasakojo darbo eigą ir kuo prisidėjo prie darbelio. Žinoma,  be tėvelių kūrybiškumo ir žaismės nebūtų tokių puikių darbelių. Ko gero ne tiek svarbu, kad vaikai praplėtė, pagilino žinias apie rudens gėrybes, bet svarbiau, jog  praleido neįkainojamą laiką kartu su šeima.

                            2ckl. mokytoja Jolita Bružienė