Geografijos konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

Sausio 24 d. Naujosios Akmenės „ Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai dalyvavo geografijos konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, kuris vyko Vilniuje, LITEXPO  rūmuose, ADVENTUR parodos metu. Iš 255 Lietuvos  septintokų antrą vietą laimėjo 7b klasės mokinys Svajūnas Plauška. Trečią vietą iškovojo taip pat 7b klasės mokinys Tadas Kaikaris.

Džiaugiuosi savo mokinių pasiekimais! Linkiu jiems didžiausios sėkmės!

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė

1-4 klasių mokiniai 2018-2019 m. m. baigę aukštesniuoju lygiu


1-4 klasių mokiniai I-ą 2018-2019 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

1a

Emilija Bartkutė, Bernardas Bertašius, Deimantė Dauparaitė, Augustė Dyglytė, Emilis Jacikevičius, Gabrielė Kovieraitė, Rokas Vaitekūnas

1b

 Arleckaitė Lėja,  Bertašiūtė Gintarė,  Ežerskis Titas,  Grakauskaitė Aristėja, Jokubauskas Dovydas, Karalevičius Domas, Kriaučiūnas Nerijus ,  Rupeikaitė Vytautė, Šalkauskaitė Iveta 

1c

Jokūbas Brazys, Dovydas Kveinys, Jokūbas Mitrofanovas, Deimenas Nikelis, Dovydas Plienas

1d

 Viltė Grišiūtė, Austėja Pociūtė,  Pijus Ernastas

2a

Alina Laurinaitytė,  Ūla Pipiraitė, Arijus Rimkus, Mindė Ror, Rimantė Jaudženytė, Gabija Kuznecova, Dovydas Šimas.

2b

Andrulis Benas , Janulytė Mingailė,  Laurinaitis Vilimantas,  Pušinskas Ignas

2c

Emilė Danelavičiūtė, Tėja Kazlauskaitė, Rugilė Mačiūtė, Ema Ruginytė, Ugnius Žalis

3a

Karina Budarinaitė, Mantas Grūšas, Liucija Jarušaitytė, Laura Juodžionytė, Gabija Sarapinaitė

3b

Liucija Kriaučiūnaitė, Haroldas Blažiūnas

3c

Ditas Bulerbergas, Kevinas Girdžius, Rolandas Dauparas, Emilis Jasaitis, Dilanta Kostigova, Eglė Kristinaitytė, Dovydas Lukoševičius, Akmėja Majauskytė, Gabija Šnaraitė, Neila Tarozaitė, Roberta Vabalaitė

4a

 Raigardas Balkus, Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Aida Paulauskaitė, Neida Pladaitė.

4b

Ugnė Viršutytė

4c

Emilijus Generauskas, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Benas Kaikaris, Gabrielė Kontrimaitė, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Nojus Šukys.

4d

Karolis Sokas, Aistė Jasaitė

NUOTRAUKOS…

________________________________________________________________________________

5 – 8 klasių mokiniai I trimestrą baigę aukštesniuoju lygiu

Eil. nr.Pavardė, vardasKlasė
1.Laurinaitytė Ugnė5a
2.Maraškaitė Laura5a
3.Meškaitė Darija5a
4.Buta Merūnas5c
5.Intaitė Ugnė5c
6.Plienaitė Augustė5c
7.Skerstonaitė Ieva5c
8.Brazauskaitė Ema6a
9.Erlickas Mantas6a
10.Lagaunikaitė Elzė6a
11.Martinaitytė Gabija6a
12.Ramanauskaitė Deimantė6a
13.Rauckytė Kotryna6a
14.Kaikaris Tadas6b
15.Petruninaitė Austėja6b
16.Plauška Svajūnas6b
17.Pravilionis Emilijus6b
18.Adomaitytė Dominyka7a
19.Cheres Adriana7a
20.Deniušytė Rugilė7a
21.Gašpuitytė Goda Liucija7a
22.Liutkutė Liepa7a
23.Morozovaitė Viltė7a
24.Čivilis Tomas7c
25.Paulauskas Deividas7c
26Peleckas Rokas7c
27.Vėlavičius Justinas7c
28.Dovidauskaitė Kamėja8a
29.Stankaitytė Emilė8b

1a

Jaudženytė Rimantė,  Laurinaitytė Alina, Pipiraitė Ūla,  Rimkus Arijus, Ror Mindė,  Suchodimcovas Gustas Jonas, Suščenovaitė Luka,  Šimas Dovydas

1b

Agnė Erlickaitė,   Mingailė Janulytė,  Vakarė Simutytė,  Ignas Pušinskas

1c

Emilė Danelavičiūtė, Matas Grikštas, Tėja Kazlauskaitė, Rugilė Mačiūtė,  Ema Ruginytė,  Ugnius Žalys

1d

Erimida Teslionokaitė, Auksė Eitmanaitė

________________________________________________________________________________

2a

Karina Budarinaitė, Titas Beliakovas,  Liucija Jarušaitytė, Laura Juodžionytė,  Gabija Sarapinaitė

2b

Kriaučiūnaitė Liucija, Haroldas Blažiūnas

2c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas, Kristinaitytė Eglė,   Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus, 

________________________________________________________________________________

3a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Aida Paulauskaitė, Neida Pladaitė

3b

  Ugnė Viršutytė

3c

Vabalaitė Šarūnė,  Valters Lukas,  Generauskas Emilijus, Kaikaris Benas,  Kontrimaitė Gabrielė,  Zaveckis Juras, Šukys Nojus,  Jogminaitė Gustė, Simas Kazlauskas, Rytis Vasiliūnas

3d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas, Mantas Jurgutis

________________________________________________________________________________

4a

Ugnė Laurinaitytė,  Darija Meškaitė,  Eimantas Pikis

4c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė

4d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė

________________________________________________________________________________

2017-2018 m.m.  Kalbų Kengūros LYDERIŲ TURO rezultatai

Kiekvienais metais Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas  organizuoja tarptautinio kalbų konkurso „Kalbų Kengūra“ respublikinį  LYDERIŲ TURĄ, kuriame kviečiami dalyvauti tik  Auksinės Kengūros diplomų laimėtojai.  Šiais mokslo metais LYDERIŲ TURO 2017 anglų kalbos programoje dalyvavo keturi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviai, Auksinės Kengūros diplomantai. Jie vertinimo komisijai pateikė savo rašinius anglų kalba viena iš pasirinktų temų, kurias mokiniams pasiūlė  konkurso organizatoriai.

Moksleivių pasiekimai

5a klasės mokinė ELZĖ LAGAUNIKAITĖ už sėkmingą dalyvavimą LYDERIŲ TURE 2017 apdovanota Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo  pagyrimo raštu.

5a kl. mokinė VILTĖ STONKUTĖ, 7a kl. mokinys RIČARDAS MEIŽYS ir 8c kl. mokinė FAUSTA BAUER apdovanoti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo padėkomis.

Lyderių turo dalyvių darbų vadovė – anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė L.Balčiūnienė.

KALBŲ KENGŪRA 2018 (užsienio kalbų programa)

ANGLŲ KALBOS KENGŪROS 2018 GERIAUSIEJI

Eil. Nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėLygisRezultatasApdovanojimasDarbo vadovas
1.Gabrielė KONTRIMAITĖ3c1-as lygis190,25/200 tšk.Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                    J. Bružienė                 
2.Karolina                   RIMKUTĖ5b kl.2-as lygis196,75/200 tšk.Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                R. Kleinienė
3. Elzė LAGAUNIKAITĖ5a kl.2-as lygis196,5/200 tšk.Auksinės kengūros diplomasMokyt.                L. Balčiūnienė
4.Austėja PETRUNINAITĖ5b kl.2-is lygis195,75/200 tšk.Auksinės  Kengūros diplomasMokyt.                           R. Kleinienė
5.Rokas                      BRUŽAS6a kl.2-as lygis194,25/200 tšk.Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                            L. Balčiūnienė
6.Urtė                        RUIBYTĖ5a kl.2-as lygis194/200 tšk.Auksinės Kengūros diplomasMokyt.               L. Balčiūnienė
7.Eimantė                    ŠNELYTĖ6c kl.2-as lygis193,5/200 tšk.Sidabrinės Kengūros diplomasMokyt.          N. Vaičiūtė-Gabalienė
8.Tadas                   KAIKARIS5b kl.2-as lygis193/200 tšk.Sidabrinės Kengūros diplomasMokyt.                 R. Kleinienė
9.Arnas               LINIAUSKAS6a kl.2-as lygis191,75/200 tšk.Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                  L. Balčiūnienė              
10.Beatričė ANDRIJAITYTĖ6c kl.2-as lygis191,75/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.            N. Vaičiūtė-Gabalienė      
11.Viktorija IVANOVAITĖ6c kl.2-as lygis190,5/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                 N. Vaičiūtė- Gabalienė
12.Kamilė                      MONTVILĖ6a kl.2-as lygis190,25/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.             L. Balčiūnienė
13.Marcelė BALTUTYTĖ6c kl.2-as lygis190,25/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                   N. Vaičiūtė- Gabalienė
14.Viltė                        STONKUTĖ5a kl.2-as lygis190/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                L. Balčiūnienė
15.Rokas                   PELECKAS6c kl.2-as lygis190/200Oranžinės Kengūros diplomasMokyt.                 N. Vaičiūtė-Gabalienė
16.Aras                           RIMKUS7a kl.3-ias lygis200/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt. L.Balčiūnienė
17.Fausta                      BAUER8c kl.3-ias lygis200/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                        L. Balčiūnienė
18.Rugilė                           BAUER          8c kl.3-ias lygis199/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                           L. Balčiūnienė
19.Ričardas                    MEIŽYS7a kl.3-ias lygis196,5/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                           L. Balčiūnienė
20.Lukas            VENCKUS7b kl.3-ias lygis196/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt.            R. Kleinienė
21.Rūta                KARVELYTĖ8c kl.3-ias lygis195/200Auksinės Kengūros diplomasMokyt.                            L. Balčiūnienė
22.Paulina                 LAPŠYTĖ7b kl.3-ias lygis193,5/200Sidabrinės Kengūros diplomasMokyt.                    R. Kleinienė
23.Urtė                    ERLICKYTĖ8b kl.3-ias lygis192,25/200Sidabrinės Kengūros diplomasMokyt.                    N. Vaičiūtė-Gabalienė

Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018  anglų kalbos programoje  dalyvavo 46 moksleiviai. 23 mokiniai pelnė Auksinės Kengūros, Sidabrinės Kengūros ir Oranžinės Kengūros diplomus, 23 – padėkos raštus.

Padėkos raštai skiriami:

I lygis (3-4 kl.)

Šarūnei Vabalaitei, 3c  kl., Gustei Jogminaitei, 3c kl.

II lygis (5-6 kl.)

 Deividui Adomaičiui, 6a kl., Gabijai Butniūtei, 6a kl., Arnui Garuckui, 6 a kl., Dominykai Adomaitytei, 6a kl., Tomui Čivliui, 6c kl., Tajui Plauškai, 5b kl., Kasparui Kazlauskui, 6c kl., Estrėjai Kiselytei, 6b kl., Ugniui Eidimtui, 5a kl., Tomui Norgėlai, 6a kl., Svajūnui Plauškai, 5b kl., Mantui Kuodžiui, 5b kl., Kamilui Parieščiui, 5b kl., Kostui Kundrotui, 5a kl., Irmantui Mažuliui, 6b kl.

 III lygis (7-8 kl.)

Vytautei Stonkutei, 7a kl., Erikai Lipskytei, 8a kl., Henrikui Sinkievičiui, 7b kl., Beatai Zibertaitei, 7b kl., Emilei Stankaitytei, 7b kl., Vasarei Brazaitei, 8b kl.

KALBŲ KENGŪROS konkurso dalyvių darbų vadovės –  anglų kalbos mokytojos Laima Balčiūnienė, Jolita Bružienė, Rosvita Joniškienė, Roma Kleinienė, Edita Ramanauskienė, Neringa Vaičiūtė-Gabalienė.

Informaciją pateikė anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė

1a

Jaudženytė Rimantė,  Laurinaitytė Alina, Pipiraitė Ūla,  Rimkus Arijus, Ror Mindė,  Suchodimcovas Gustas Jonas, Suščenovaitė Luka,  Šimas Dovydas

1b

Benas Andrulis,  Agnė Erlickaitė,  Mingailė Janulytė,  Vilimantas Laurinaitis,  Ignas Pušinskas

1c

Emilė Danelavičiūtė, Matas Grikštas, Tėja Kazlauskaitė, Rugilė Mačiūtė,  Ema Ruginytė,  Ugnius Žalys

1d

Erimida Teslionokaitė, Auksė Eitmanaitė

________________________________________________________________________________

2a

Karina Budarinaitė, Mantas Grūšas, Titas Beliakovas,  Liucija Jarušaitytė, Laura Juodžionytė,  Gabija Sarapinaitė

2b

Kriaučiūnaitė Liucija, Lalaitė Skaistė

2c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus, Eglė Kristinaitytė

________________________________________________________________________________

3a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Aida Paulauskaitė, Neida Pladaitė

3b

 Germilė Griciūtė,  Ugnė Viršutytė,  Skaistė Šidlauskaitė

3c

Vabalaitė Šarūnė,  Valters Lukas,  Generauskas Emilijus, Kaikaris Benas,  Kontrimaitė Gabrielė,  Zaveckis Juras

Šukys Nojus

 Jogminaitė Gustė Stepulytė Goda

3d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas

________________________________________________________________________________

4a

Saulė Jaudženytė,  Ugnė Laurinaitytė,  Darija Meškaitė,  Ema Lakačiauskaitė, Eimantas Pikis

4c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

4d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius

________________________________________________________________________________

Pirmūnai

_______________________________________    _______________________________________     _______________________________________

1a

  Budarinaitė Karina,    Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas , Skaistė Lalaitė

1c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė,  Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris, Rytis Vasiliauskas

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Eimantas Pikis, Kamilė Kovieraitė

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Saulė Kontrimaitė

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė, Emilija Grigaitė, Karolina Rimkutė

4b

Kamilė Borusaitė, Mantas Erlickas

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė

Nuotraukos

———————————————————————————–

1a

eliakovas Titas,  Budarinaitė Karina,   Buivydaitė Luka,   Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Petrošius Emilis, Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas, Jonas Lukšas,  Vidmantas Mikutis

1c

Bortnik Juliana, Brasas Žygimantas Jonas, Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,  Jasaitis Emilis, Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Rimkevičius Ervinas, Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė, Nikita Kairys

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė, Goda Stepulytė, Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas, Nojus Garbaliauskas

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Julius Rimolaitis

3b

Loretis Grotuzas

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Rugilė Karalevičiūtė

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė

4b

Kamilė Borusaitė

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė, Vakarė Žukauskaitė

5-8 klasių mokiniai I-ą 2016-2017 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

Penktokai

5a klasė – Adomaitytė Dominyka , Butniūtė Gabija,  Cheres Adriana, Liniauskas Arnas, Paulauskaitė Amelija.

 5b klasė – Pikytė Emilija.

 5c klasė – Baltutytė Marcelė, Čivilis Tomas, Kazlauskas Kasparas, Navickaitė Gabrielė, Paulauskas Deividas,

Peleckas Rokas, Šnelytė Eimantė, Vėlavičius Justinas, Vitkūnas Vilius.

Šeštokai

6a klasė – Andrijonaitė Brenda, Dovidauskaitė Kamelija, Kazalupskis Vilius.

6b klasė – Stankaitytė Emilė.

Septintokai

7a klasė – Brenciūtė Raminta, Guginytė Rūta, Lipskytė Erika, Šilinskaitė Jogailė.

7b klasė – Rimkutė Ugnė, Strodomskytė Gabrielė.

7c klasė – Kiršytė Meda, Nagys Karolis, Sirvidaitė Neda.

Aštuntokai

8a klasė – Bružas Kasparas, Kinderevičius Julius, Naglytė Ugnė, Navickaitė Gustė, Valiulis Jomantas, Vėlavičiūtė Gabija.

8b klasė – Jurašauskaitė Vėjūnė, Montvila Dominykas.Atnaujinta: 2019-08-26