Pasiekimai

 

1-4 klasių mokiniai  2017-2018 m. m. baigę aukštesniuoju lygiu

1a

Jaudženytė Rimantė,  Laurinaitytė Alina, Pipiraitė Ūla,  Rimkus Arijus, Ror Mindė,  Suchodimcovas Gustas Jonas, Suščenovaitė Luka,  Šimas Dovydas

1b

Agnė Erlickaitė,   Mingailė Janulytė,  Vakarė Simutytė,  Ignas Pušinskas

1c

Emilė Danelavičiūtė, Matas Grikštas, Tėja Kazlauskaitė, Rugilė Mačiūtė,  Ema Ruginytė,  Ugnius Žalys

1d

Erimida Teslionokaitė, Auksė Eitmanaitė

________________________________________________________________________________

2a

Karina Budarinaitė, Titas Beliakovas,  Liucija Jarušaitytė, Laura Juodžionytė,  Gabija Sarapinaitė

2b

Kriaučiūnaitė Liucija, Haroldas Blažiūnas

2c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas, Kristinaitytė Eglė,   Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus, 

________________________________________________________________________________

3a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Aida Paulauskaitė, Neida Pladaitė

3b

  Ugnė Viršutytė

3c

Vabalaitė Šarūnė,  Valters Lukas,  Generauskas Emilijus, Kaikaris Benas,  Kontrimaitė Gabrielė,  Zaveckis Juras, Šukys Nojus,  Jogminaitė Gustė, Simas Kazlauskas, Rytis Vasiliūnas

3d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas, Mantas Jurgutis

________________________________________________________________________________

4a

Ugnė Laurinaitytė,  Darija Meškaitė,  Eimantas Pikis

4c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė

4d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė

________________________________________________________________________________

 

2017-2018 m.m.  Kalbų Kengūros LYDERIŲ TURO rezultatai

 

Kiekvienais metais Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas  organizuoja tarptautinio kalbų konkurso „Kalbų Kengūra“ respublikinį  LYDERIŲ TURĄ, kuriame kviečiami dalyvauti tik  Auksinės Kengūros diplomų laimėtojai.  Šiais mokslo metais LYDERIŲ TURO 2017 anglų kalbos programoje dalyvavo keturi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviai, Auksinės Kengūros diplomantai. Jie vertinimo komisijai pateikė savo rašinius anglų kalba viena iš pasirinktų temų, kurias mokiniams pasiūlė  konkurso organizatoriai.

Moksleivių pasiekimai

5a klasės mokinė ELZĖ LAGAUNIKAITĖ už sėkmingą dalyvavimą LYDERIŲ TURE 2017 apdovanota Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo  pagyrimo raštu.

5a kl. mokinė VILTĖ STONKUTĖ, 7a kl. mokinys RIČARDAS MEIŽYS ir 8c kl. mokinė FAUSTA BAUER apdovanoti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo padėkomis.

Lyderių turo dalyvių darbų vadovė – anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė L.Balčiūnienė.

 

KALBŲ KENGŪRA 2018 (užsienio kalbų programa)

ANGLŲ KALBOS KENGŪROS 2018 GERIAUSIEJI

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Lygis

Rezultatas

Apdovanojimas

Darbo vadovas

1.

Gabrielė KONTRIMAITĖ

3c

1-as lygis

190,25/200 tšk.

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                    J. Bružienė                 

2.

Karolina                   RIMKUTĖ

5b kl.

2-as lygis

196,75/200 tšk.

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                R. Kleinienė

3. 

Elzė LAGAUNIKAITĖ

5a kl.

2-as lygis

196,5/200 tšk.

Auksinės kengūros diplomas

Mokyt.                L. Balčiūnienė

4.

Austėja PETRUNINAITĖ

5b kl.

2-is lygis

195,75/200 tšk.

Auksinės  Kengūros diplomas

Mokyt.                           R. Kleinienė

5.

Rokas                      BRUŽAS

6a kl.

2-as lygis

194,25/200 tšk.

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                            L. Balčiūnienė

6.

Urtė                        RUIBYTĖ

5a kl.

2-as lygis

194/200 tšk.

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.               L. Balčiūnienė

7.

Eimantė                    ŠNELYTĖ

6c kl.

2-as lygis

193,5/200 tšk.

Sidabrinės Kengūros diplomas

Mokyt.          N. Vaičiūtė-Gabalienė

8.

Tadas                   KAIKARIS

5b kl.

2-as lygis

193/200 tšk.

Sidabrinės Kengūros diplomas

Mokyt.                 R. Kleinienė

9.

Arnas               LINIAUSKAS

6a kl.

2-as lygis

191,75/200 tšk.

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                  L. Balčiūnienė              

10.

Beatričė ANDRIJAITYTĖ

6c kl.

2-as lygis

191,75/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.            N. Vaičiūtė-Gabalienė      

11.

Viktorija IVANOVAITĖ

6c kl.

2-as lygis

190,5/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                 N. Vaičiūtė- Gabalienė

12.

Kamilė                      MONTVILĖ

6a kl.

2-as lygis

190,25/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.             L. Balčiūnienė

13.

Marcelė BALTUTYTĖ

6c kl.

2-as lygis

190,25/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                   N. Vaičiūtė- Gabalienė

14.

Viltė                        STONKUTĖ

5a kl.

2-as lygis

190/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                L. Balčiūnienė

15.

Rokas                   PELECKAS

6c kl.

2-as lygis

190/200

Oranžinės Kengūros diplomas

Mokyt.                 N. Vaičiūtė-Gabalienė

16.

Aras                           RIMKUS

7a kl.

3-ias lygis

200/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt. L.Balčiūnienė

17.

Fausta                      BAUER

8c kl.

3-ias lygis

200/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                        L. Balčiūnienė

18.

Rugilė                           BAUER          

8c kl.

3-ias lygis

199/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                           L. Balčiūnienė

19.

Ričardas                    MEIŽYS

7a kl.

3-ias lygis

196,5/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                           L. Balčiūnienė

20.

Lukas            VENCKUS

7b kl.

3-ias lygis

196/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.            R. Kleinienė

21.

Rūta                KARVELYTĖ

8c kl.

3-ias lygis

195/200

Auksinės Kengūros diplomas

Mokyt.                            L. Balčiūnienė

22.

Paulina                 LAPŠYTĖ

7b kl.

3-ias lygis

193,5/200

Sidabrinės Kengūros diplomas

Mokyt.                    R. Kleinienė

23.

Urtė                    ERLICKYTĖ

8b kl.

3-ias lygis

192,25/200

Sidabrinės Kengūros diplomas

Mokyt.                    N. Vaičiūtė-Gabalienė

 

Tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA 2018  anglų kalbos programoje  dalyvavo 46 moksleiviai. 23 mokiniai pelnė Auksinės Kengūros, Sidabrinės Kengūros ir Oranžinės Kengūros diplomus, 23 – padėkos raštus.

Padėkos raštai skiriami:

I lygis (3-4 kl.)

Šarūnei Vabalaitei, 3c  kl., Gustei Jogminaitei, 3c kl.

II lygis (5-6 kl.)

 Deividui Adomaičiui, 6a kl., Gabijai Butniūtei, 6a kl., Arnui Garuckui, 6 a kl., Dominykai Adomaitytei, 6a kl., Tomui Čivliui, 6c kl., Tajui Plauškai, 5b kl., Kasparui Kazlauskui, 6c kl., Estrėjai Kiselytei, 6b kl., Ugniui Eidimtui, 5a kl., Tomui Norgėlai, 6a kl., Svajūnui Plauškai, 5b kl., Mantui Kuodžiui, 5b kl., Kamilui Parieščiui, 5b kl., Kostui Kundrotui, 5a kl., Irmantui Mažuliui, 6b kl.

 III lygis (7-8 kl.)

Vytautei Stonkutei, 7a kl., Erikai Lipskytei, 8a kl., Henrikui Sinkievičiui, 7b kl., Beatai Zibertaitei, 7b kl., Emilei Stankaitytei, 7b kl., Vasarei Brazaitei, 8b kl.

KALBŲ KENGŪROS konkurso dalyvių darbų vadovės -  anglų kalbos mokytojos Laima Balčiūnienė, Jolita Bružienė, Rosvita Joniškienė, Roma Kleinienė, Edita Ramanauskienė, Neringa Vaičiūtė-Gabalienė.

 

Informaciją pateikė anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė

 

 

1-4 klasių mokiniai I-ą 2017-2018 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

1a

Jaudženytė Rimantė,  Laurinaitytė Alina, Pipiraitė Ūla,  Rimkus Arijus, Ror Mindė,  Suchodimcovas Gustas Jonas, Suščenovaitė Luka,  Šimas Dovydas

1b

Benas Andrulis,  Agnė Erlickaitė,  Mingailė Janulytė,  Vilimantas Laurinaitis,  Ignas Pušinskas

1c

Emilė Danelavičiūtė, Matas Grikštas, Tėja Kazlauskaitė, Rugilė Mačiūtė,  Ema Ruginytė,  Ugnius Žalys

1d

Erimida Teslionokaitė, Auksė Eitmanaitė

________________________________________________________________________________

2a

Karina Budarinaitė, Mantas Grūšas, Titas Beliakovas,  Liucija Jarušaitytė, Laura Juodžionytė,  Gabija Sarapinaitė

2b

Kriaučiūnaitė Liucija, Lalaitė Skaistė

2c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus, Eglė Kristinaitytė

________________________________________________________________________________

3a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Aida Paulauskaitė, Neida Pladaitė

3b

 Germilė Griciūtė,  Ugnė Viršutytė,  Skaistė Šidlauskaitė

3c

Vabalaitė Šarūnė,  Valters Lukas,  Generauskas Emilijus, Kaikaris Benas,  Kontrimaitė Gabrielė,  Zaveckis Juras

Šukys Nojus

 Jogminaitė Gustė Stepulytė Goda

3d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas

________________________________________________________________________________

4a

Saulė Jaudženytė,  Ugnė Laurinaitytė,  Darija Meškaitė,  Ema Lakačiauskaitė, Eimantas Pikis

4c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

4d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius

________________________________________________________________________________

Pirmūnai...

_______________________________________    _______________________________________     _______________________________________

1-4 klasių mokiniai 2016-2017 mokslo metus baigę aukštesniuoju lygiu

Pirmokai

1a

  Budarinaitė Karina,    Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas , Skaistė Lalaitė

1c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė

Antrokai

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė,  Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris, Rytis Vasiliauskas

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas

Trečiokai

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Eimantas Pikis, Kamilė Kovieraitė

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Saulė Kontrimaitė

Ketvirtokai

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė, Emilija Grigaitė, Karolina Rimkutė

4b

Kamilė Borusaitė, Mantas Erlickas

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė

SVEIKINAME!!!!

Nuotraukos

-----------------------------------------------------------------------------------

1-4 klasių mokiniai I-ą 2016-2017 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

Pirmokai

1a

eliakovas Titas,  Budarinaitė Karina,   Buivydaitė Luka,   Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Petrošius Emilis, Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas, Jonas Lukšas,  Vidmantas Mikutis

1c

Bortnik Juliana, Brasas Žygimantas Jonas, Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,  Jasaitis Emilis, Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Rimkevičius Ervinas, Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė, Nikita Kairys

Antrokai

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė, Goda Stepulytė, Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas, Nojus Garbaliauskas

Trečiokai

 

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Julius Rimolaitis

3b

Loretis Grotuzas

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Rugilė Karalevičiūtė

Ketvirtokai

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė

4b

Kamilė Borusaitė

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė, Vakarė Žukauskaitė

 

 

5-8 klasių mokiniai I-ą 2016-2017 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

Penktokai

5a klasė - Adomaitytė Dominyka , Butniūtė Gabija,  Cheres Adriana, Liniauskas Arnas, Paulauskaitė Amelija.

 5b klasė - Pikytė Emilija.

 5c klasė - Baltutytė Marcelė, Čivilis Tomas, Kazlauskas Kasparas, Navickaitė Gabrielė, Paulauskas Deividas,

Peleckas Rokas, Šnelytė Eimantė, Vėlavičius Justinas, Vitkūnas Vilius.

Šeštokai

6a klasė - Andrijonaitė Brenda, Dovidauskaitė Kamelija, Kazalupskis Vilius.

6b klasė - Stankaitytė Emilė.

Septintokai

7a klasė - Brenciūtė Raminta, Guginytė Rūta, Lipskytė Erika, Šilinskaitė Jogailė.

7b klasė - Rimkutė Ugnė, Strodomskytė Gabrielė.

7c klasė - Kiršytė Meda, Nagys Karolis, Sirvidaitė Neda.

Aštuntokai

8a klasė - Bružas Kasparas, Kinderevičius Julius, Naglytė Ugnė, Navickaitė Gustė, Valiulis Jomantas, Vėlavičiūtė Gabija.

8b klasė - Jurašauskaitė Vėjūnė, Montvila Dominykas.