Pasiekimai

1-4 klasių mokiniai 2016-2017 mokslo metus baigę aukštesniuoju lygiu

Pirmokai

1a

  Budarinaitė Karina,    Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas , Skaistė Lalaitė

1c

 Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,   Girdžius Kevinas,  Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė

Antrokai

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė,  Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris, Rytis Vasiliauskas

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas

Trečiokai

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Eimantas Pikis, Kamilė Kovieraitė

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Saulė Kontrimaitė

Ketvirtokai

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė, Emilija Grigaitė, Karolina Rimkutė

4b

Kamilė Borusaitė, Mantas Erlickas

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė

SVEIKINAME!!!!

Nuotraukos

-----------------------------------------------------------------------------------

1-4 klasių mokiniai I-ą 2016-2017 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

Pirmokai

1a

eliakovas Titas,  Budarinaitė Karina,   Buivydaitė Luka,   Grūšas Mantas, Jankauskaitė Ugnė, Jarušaitytė Liucija, Juodžionytė Laura, Kuprytė Ugnė,  Petrošius Emilis, Sarapinaitė Gabija

1b

Liucija Kriaučiūnaitė,  Adrija Jakubickaitė, Haroldas Blažiūnas, Jonas Lukšas,  Vidmantas Mikutis

1c

Bortnik Juliana, Brasas Žygimantas Jonas, Bulerbergas Ditas, Dauparas Rolandas,  Jasaitis Emilis, Kostigova Dilanta,  Lukoševičius Dovydas,  Mikulevič Aja,  Rimkevičius Ervinas, Šnaraitė Gabija,  Tarozaitė Neila,  Vabalaitė Roberta,  Vaznonis Majus

1d

Eglė Kristinaitytė, Nikita Kairys

Antrokai

2a

Danielė Burgytė, Domantas Milevičius, Neida Pladaitė, Aida Paulauskaitė

2b

Ugnė Viršutytė, Germilė Griciūtė, Skaistė Šidlauskaitė

2c

Emilijus Generauskas, Simas Kazlauskas, Gabrielė Kontrimaitė, Goda Stepulytė, Nojus Šukys, Šarūnė Vabalaitė, Lukas Valters, Juras Zaveckis, Gustė Jogminaitė, Benas Kaikaris

2d

Aistė Jasaitė, Karolis Sokas, Nojus Garbaliauskas

Trečiokai

 

3a

Ugnė Laurinaitytė, Darija Meškaitė, Saulė Jaudženytė, Julius Rimolaitis

3b

Loretis Grotuzas

3c

Merūnas Buta, Ugnė Intaitė, Urtė Lakačauskaitė, Augustė Plienaitė, Ieva Skerstonaitė

3d

Viltė Šimaitė, Nojus Smagorius, Iveta Kaminskaitė, Rugilė Karalevičiūtė

Ketvirtokai

4a

Tadas Kaikaris,  Aušra Vasiliūnaitė

4b

Kamilė Borusaitė

4c

 Ema Brazauskaitė, Elzė Lagaunikaitė, Gabija Martinaitytė,  Viltė Stonkutė, Viktorija Ubartaitė, Vakarė Žukauskaitė

 

 

5-8 klasių mokiniai I-ą 2016-2017 m. m. pusmetį baigę aukštesniuoju lygiu

Penktokai

5a klasė - Adomaitytė Dominyka , Butniūtė Gabija,  Cheres Adriana, Liniauskas Arnas, Paulauskaitė Amelija.

 5b klasė - Pikytė Emilija.

 5c klasė - Baltutytė Marcelė, Čivilis Tomas, Kazlauskas Kasparas, Navickaitė Gabrielė, Paulauskas Deividas,

Peleckas Rokas, Šnelytė Eimantė, Vėlavičius Justinas, Vitkūnas Vilius.

Šeštokai

6a klasė - Andrijonaitė Brenda, Dovidauskaitė Kamelija, Kazalupskis Vilius.

6b klasė - Stankaitytė Emilė.

Septintokai

7a klasė - Brenciūtė Raminta, Guginytė Rūta, Lipskytė Erika, Šilinskaitė Jogailė.

7b klasė - Rimkutė Ugnė, Strodomskytė Gabrielė.

7c klasė - Kiršytė Meda, Nagys Karolis, Sirvidaitė Neda.

Aštuntokai

8a klasė - Bružas Kasparas, Kinderevičius Julius, Naglytė Ugnė, Navickaitė Gustė, Valiulis Jomantas, Vėlavičiūtė Gabija.

8b klasė - Jurašauskaitė Vėjūnė, Montvila Dominykas.