Anglų kalbos edukacinio konkurso „Olympis 2020 – Pavasario sesija“ rezultatų apžvalga

Lietuvos mokyklas jau pasiekia edukacinių konkursų „Olympis 2020 – Pavasario sesija“ dalyvių apdovanojimų siuntiniai.

Lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, biologijos, pasaulio pažinimo, informacinių technologijų (šis konkursas šią sesiją buvo nemokamas), istorijos, geografijos, fizikos, chemijos konkursai vyko kovo 1-30 dienomis. Neramus tai buvo laikotarpis dėl viruso COVID – 19 plitimo, tačiau konkursuose dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. 52 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos ugdymo įtaigų! Tarp jų ir 177 mokiniai iš mūsų mokyklos. Turime 43 medalius, 419 diplomų, 94 padėkas. Pagal diplomų skaičių, iš 937 mokyklų esame aštuoniolikti Lietuvoje ir antri Šiaulių apskrityje. Netikėtai šią sesiją mus aplenkė Šiaulių Gegužių progimnazijos mokiniai… Bet nieko, ateis rudens sesija…

Anglų  kalbos konkurse dalyvavo 81 mokinys. Aktyviausi buvo pradinių klasių moksleiviai, daugiau nei pusė šimto. 27 dalyviai mokosi 5-8 klasėse. Šie mokiniai laimėjo 4 medalius. Tai 5c klasės mokiniai Emilijus Generauskas ir Šarūnė Vabalaitė (mokytoja Laima Balčiūnienė), 6a klasės mokinys Žygimantas Joniškis (mokytoja Rosvita Joniškienė) bei 7a klasės mokinė Viltė Stonkutė (mokytoja Laima Balčiūnienė). Anglų kalbos mokytojos įteiks dvidešimt vieną I laipsnio diplomą, penkis II laipsnio diplomus. Osvaldas Juknys (mokytoja Edita Ramanauskienė) savo anglų kalbos konkursų diplomų kolekciją papildys III laipsnio diplomu.

Edukaciniai konkursai „Olympis 2020 –  Rudens sesija“ vyks 2020 m. lapkričio 1-30 d.

Lauksime naujų rezultatų.

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.olympis.lt.

Apžvalgą parengė anglų kalbos vyr. mokytoja Edita Ramanauskienė