Pranešimai

Mažieji skaitovai

 

                           Septyni mūsų mokyklos I-IV klasių mokiniai dalyvavo skaitovų konkurse "Vaikystės vaivorykštė", kuris vyko Ventos gimnazijoje. Dalyvavo du pirmokai (M. Šimkus, 1a kl., ir M. Kavaliauskaitė, 1b kl.), du antrokai (M. Zubrickas, 2b kl., ir M. Pučkus, 2d kl.), vienas trečiokas (A. Komža, 3c kl.) ir du ketvirtokai (T. Raustys, 4d kl., ir K. Januškevičius, 4d kl.).Vaikai ruošėsi atsakingai, repetavo, stengėsi. Konkursui pasiruošti padėjo  specialioji pedagogė Z. Maziukienė ir logopedė S. Meironienė. Mums puikiai pasisekė: laimėtos dvi pirmos vietos (M. Šimkus, 1a kl., ir T. Raustys, 4d kl.), dvi antros vietos (M. Kavaliauskaitė, 1b kl., ir A. Komža, 3c kl.) ir viena trečia vieta (M. Pučkus, 2d kl.).Visiems patiko jauki konkurso atmosfera, apdovanojimai ,o po pasirodymų suorganizuotos linksmybės ir žaidimai dar ilgai neleis užmiršti šio renginio.

 

Logopedė S. Meironienė
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 18-21 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitės ,,Būk matomas kelyje“ veiklose.

Antrokams suorganizuotos patyriminio ugdymo veiklos ,,Skaitau-mąstau... , skaitau – žaidžiu... , skaitau – darau... , skaitau – kuriu... , skaitau ir augu...“

Lapkričio 12 dieną keturias pamokas 5-8 klasių mokiniai mokėsi ir diskutavo apie sveiką mitybą, jos naudą organizmui.

Spalio 24 dieną 7-ų klasių mokiniams vyko paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurią vedė policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė.

 Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.