Pranešimai

Zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

       Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos. Su nekantrumu laukėme svečių iš Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos ir Telšių „Kranto“ progimnazijos. Burtai lėmė žaisti pirmoms „Saulėtekio“ ir „Kranto“ komandoms. Po dviejų rungtynių pirmavo „Saulėtekio“ sportininkai. Puiki pradžia buvo rungtyniaujant su Pavasario mokyklos komanda, laimėjome pirmąjį kartą, sekantį kartą stipresni buvo mažeikiečiai ir, deja, labai lygioje kovoje pergalę išplėšė Mažeikių sportininkai. „Saulėtekio“  komanda liko antri.

     Džiaugiamės šauniais „Saulėtekio“ sportininkais, dėkojame: Julijanai Bortnik-4c, Ajai Mikulevič -4c, Liepai Vitkutei- 4d, Auksei Eitmanaitei -3d, Emai Ruginytei- 3b, Karolinai Dijokaitei- 3b, Grantui Veinberger- 4a, Kajui Kazlauskui-4a, Domui Urbaičiui- 4a, Ervinui Rimkevičiui- 4c, Nedui Rezler- 4d, Lukui Valinčiui-4b.

                                                                 Linkime naujų sportinių pergalių. Trenerės Daiva ir Loreta.
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje.

   KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje.

Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.

Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.

 

Stalo žaidimai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais.