Pranešimai

Tarptautinės anglų kalbos olimpiados KINGS finalas Šiauliuose

                                                      KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje. Taip pat suteikiama galimybė dalyviams apsilankyti universitetuose.

 

159 mūsų mokyklos  5 - 8 klasių  mokiniai dalyvavo nemokamame kvalifikaciniame etape, kuriame turėjo surinkti daugiau nei 50%, kad patektų į finalą. Mokytojos E. Ramanauskienė ir R. Kleinienė paragino visus savo mokinius (91 ir 65) dalyvauti šiame etape ir išbandyti save užduotis atliekant mokykloje, informacinių technologijų kabinetuose. Mokytojos R. Joniškienės mokiniai užduotis atliko namuose.

 Labai didelė dalis moksleivių pateko į finalą, bet norą jame dalyvauti  pareiškė 18.  Finalas įvyko Šiaulių edukologijos universitete, šeštadienį, spalio 26 d.  Olimpiados organizatoriai skatina, kad mokiniai vyktų su tėvais, taip darė ir dalis mūsų finalininkų, bet dauguma teigė, kad  neturi tokių galimybių, todėl į Šiaulius vykome mokykliniu autobusu. Mokinius lydėjo E. Ramanauskienė, R, Kleinienė ir vienos mokinės mama. Iš anksto nusiuntėme dalyvių sąrašą, kad galėtų dalyvauti visi mūsų mokyklos mokiniai kartu, nes pagal nuostatus yra sudarytas grafikas nuo 10 iki 17 val. Kiekvienas kingsietis po finalo buvo fotografuojamas prie KINGS simbolio – liūto. Septyniolika mūsų mokinių laimėjo II lygmens ir vienas mokinys III lygmens diplomus. Labai džiaugiamės šiais šaunuoliais!

 Mokinių mintys po finalo: smagu išbandyti save, įdomios užduotys, teko rašyti rašinį, puikiai jautėmės auditorijoje, norėtume dalyvauti ir kitame ture.

Išvykai baigiantis kartu nusprendėme, kad dalyviai nuostabiai padirbėjo ir vertėtų skaniai papietauti pasirinktoje kavinėje. Taip ir padarėme.

 

                      Anglų kalbos KINGS olimpiados koordinatorė mokykloje Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.

Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.

 

Stalo žaidimai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais.

 

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti...

Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.