Saugaus eismo savaitė ,,Būk matomas kelyje“ 2019

Lapkričio 18-21 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitės ,,Būk matomas kelyje“ veiklose. Šviesoforo būrelio nariai apsilankė visose pradinukų klasėse ir priminė mokiniams apie atšvaitų segėjimo būtinumą tamsiu paros metu. Taip pat šią savaitę mokinukai spalvino piešinukus su atšvaitais ir įsidėmėjo atšvaitų segėjimo taisykles.

Pirmų ir antrų klasių mokiniai, padedami Šviesoforo būrelio narių, mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę. Mokymai vyko mokyklėlės koridoriuje naudojant šviesoforo maketą.

Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai sprendė kryžiažodį ,,Atšvaitai“ ir gilino saugaus eismo žinias. Mažiausiai suklydę mokiniai buvo apdovanoti.

Socialinė pedagogė V. Šnarienė, apsilankiusi visose pradinukų klasėse, vykdė akciją ,,Šviesiausia klasė“. Nugalėtojais tapo 1c, 1a, 1b ir 3d klasės mokiniai, kurie turi daugiausia atšvaitų.

Visiems pradinukams už dalyvavimą saugaus eismo savaitėje įteiktos šviesą atspindinčios liemenės, kurias dovanojo Lietuvos draudimas.

Manome, kad po šios saugaus eismo savaitės mokiniai bus dar saugesni kelyje.

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė,  ,,Šviesoforo“ būrelio vadovė Ligita Šutkienė

Antrokams suorganizuotos patyriminio ugdymo veiklos ,,Skaitau-mąstau... , skaitau – žaidžiu... , skaitau – darau... , skaitau – kuriu... , skaitau ir augu...“

Lapkričio 12 dieną keturias pamokas 5-8 klasių mokiniai mokėsi ir diskutavo apie sveiką mitybą, jos naudą organizmui.

Spalio 24 dieną 7-ų klasių mokiniams vyko paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurią vedė policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė.

Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje.