Pranešimai

Pyragų diena 1c klasėje

        Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje. Pirmokai vaišinosi  mamyčių keptais  keksiukais,  dalinosi saldžiomis akimirkomis,  darė atvirutes - palinkėjimus  ir prisidėjo prie  aukos, kuri padės išpildyti kurio nors vaiko, gyvenančio mūsų rajone, svajonę. Nuoširdumas, susikaupimas, atvirumas, gerumas tvyrojo bendravimo metu. Džiugu, kad kartais net labai paprasti  darbai pasiekia puikių rezultatų.

1c kl. mokytoja Jolita Bružienė
Ankstesnės naujienos


   KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje.

Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.

Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.

 

Stalo žaidimai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais.

 

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti...