Pranešimai

Paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“

                  Spalio 24 dieną 7-ų klasių mokiniams vyko paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurią vedė policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė.

                  Mokiniai buvo supažindinti su jų pareigomis, vyraujančiais nepilnamečių teisės pažeidimais: kelių eismo pažeidimais, vagystėmis, viešosios tvarkos pažeidimais bei psichoaktyvių medžiagų vartojimu ir turėjimu. Paaiškino galimas pasekmes bei nuobaudas, gresiančias už pažeidimų įvykdymą.

                  Tikimės, kad mokiniai bus atsakingi ir pilietiški!

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė

 

 
Ankstesnės naujienos


 Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje.

   KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje.

Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.

Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.