Pranešimai

Paskaita „Maistas ir smegenys 2019“

                 Lapkričio 12 dieną keturias pamokas 5-8 klasių mokiniai mokėsi ir diskutavo apie sveiką mitybą, jos naudą organizmui.

                 Gydomosios mitybos specialistė I.Kuodienė, kuri yra ir „Mitybos džiunglių“ įkūrėja, susirinkusiems mokiniams kalbėjo apie keturias „sveikatos kojas“: mitybą, miegą, judėjimą, atsipalaidavimą ir kodėl jie neatsiejami. Paaiškino apie užkandžius, kad taip pat yra naudingas dalykas mūsų smegenims. Diskutavo su mokiniais apie subalansuotos mitybos gaires - ko turi būti lėkštėje, kurioje gausu organizmui naudingų medžiagų. Parodė kaip apsispręsti dėl porcijos dydžio naudojant delnus. Taip pat diskutavo apie cukraus žalą mūsų organizmui. Ir ko reikia, kad būtumėm laimingi! Taip pat stebėjo ir aptarė filmuką apie Japonijos mokyklinio amžiaus mokinių mitybos principus.

                Tikimės, kad ši paskaita mokiniams suteikė naujų žinių ir jie tikrai jau žino, kad norint būti laimingu būtini keturi dalykai: subalansuota mityba, miegas, judėjimas, atsipalaidavimas. Būkite sveiki!

                 Paskaitos finansuojamos projekto lėšomis iš Akmenės r. savivaldybės sveikatos rėmimo fondo.

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


Spalio 24 dieną 7-ų klasių mokiniams vyko paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurią vedė policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė.

 Lapkričio 8d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklėlės sporto salėje vyko zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.

Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 1c klasės mokinių tėvelių iniciatyvos dėka ši diena paminėta ir klasėje.

   KINGS olimpiada surengė pirmąjį turą (finalą) – ypatingą sumaniausių kingsiečių šventę. Šiame etape susirungia stipriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys parodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje.

Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje.