Pranešimai

Stalo žaidimai – labai naudinga veikla

         Prieš pat moksleivių rudens atostogas 1c klasės mokiniai ir jų tėveliai susirinko į stalo žaidimų vakarą. Tai buvo pirmasis renginys, skirtas šios klasės bendruomenės suartėjimui. Kabinete suolai pasipuošė šeimų atsineštais įvairiausiais žaidimais.  Tai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais. Džiaugsmas, juokas, azartas bei, žinoma, noras laimėti privertė pamiršti rūpesčius. Porą valandų vyravo tik teigiamos emocijos. Žaidimų vakaras sutapo su vieno klasės draugo gimimo diena, tad buvo suvalgytas ir gimtadienio tortas, ir pasivaišinta kitais tėvelių atneštais skanumynais.  Stalo žaidimai 1c klasės bendruomenei suteikė daug smagių bendravimo akimirkų ir džiaugsmo!

                                                                                   1c klasės mokytoja Jolita Bružienė

 
Ankstesnės naujienos


Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti...

Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.

Susipažinkite su mokyklinio autobuso maršrutu!

Rugpjūčio 23 d. „Šarkutis“ iškeliavo į Juodkrantę, kur rugpjūčio 23-25 dienomis, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras palydėjo vasarą kviesdamas į XII-ąją folkloro šventę „Pūsk, vėjuži!“.

Birželio mėnesį 7-8 klasių mokinai ir keletas šeštokų dalyvavo susitikime su savanoriais kariais iš Amerikos ir turėjo galimybę patobulinti kalbėjimo įgūdžius.