Pranešimai

„Saulėtekiuko“ šventė

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti. Neišgąsdino pagrobtųjų nei dėžės su viduje paslėptais daiktais, nei klasių vadovių dingimas, nei piratų dėlionės ir testai – viską jie įveikė, surado, sudėliojo. Tik vargo taip rimtai, kad net senstelėjo – ūsai užaugo visiems. Galiausiai paragavę piratų duonos, apsiprausę jūros vandeniu, išmokę piratų šokį, prisiekė ištikimybę „Saulėtekiui“ ir, sugiedoję mokyklos himną, tapo pilnateisiais šio „laivo“ nariais.

Šeštokai (piratai) linki penktokams gero vėjo ir smagių nuotykių, kad drąsos ir darbštumo užtektų, kad daug mokslo lobių surastų. Tegul būna puikūs ketveri metai „Saulėtekyje“.


Ankstesnės naujienos


Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.

Susipažinkite su mokyklinio autobuso maršrutu!

Rugpjūčio 23 d. „Šarkutis“ iškeliavo į Juodkrantę, kur rugpjūčio 23-25 dienomis, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras palydėjo vasarą kviesdamas į XII-ąją folkloro šventę „Pūsk, vėjuži!“.

Birželio mėnesį 7-8 klasių mokinai ir keletas šeštokų dalyvavo susitikime su savanoriais kariais iš Amerikos ir turėjo galimybę patobulinti kalbėjimo įgūdžius.

2019-2020 mokslo metų pradžios šventė jau arti!