Pranešimai

Matematika kitaip

 

           Spalio 24 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje matematikos pamokoje. Pagrindinės veiklos susijusios su matematikos uždaviniais, kurių sprendimams būtina kūryba, loginis mąstymas.  Per patyriminį ugdymą penktokai savo matematikos žinias taikė įvairiose situacijose.

            Matematikos mokytoja Roma Rudienė penktokams paruošė užduočių, kurių atsakymų reikėjo ieškoti visoje mokykloje. Mokytojų kambaryje reikėjo rasti laikrodį ir atsakyti į duotus klausimus. Norėdami išspręsti kitus uždavinius, mokiniai turėjo apsilankyti bibliotekoje, pasivaikščioti ilgais mokyklos koridoriais, pasižvalgyti matematikos kabinete. Pateikti uždaviniai pareikalavo argumentuotų atsakymų. Mokiniai parodė savo sugebėjimus, išmintį ir įsitikino, kad matematika gali būti labai įdomi.

 Mokytoja Roma Rudienė
Ankstesnės naujienos


Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas.

 

Stalo žaidimai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais.

 

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti...

Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.

Susipažinkite su mokyklinio autobuso maršrutu!