Pranešimai

Helovinas. „Siaubo kambarys“

 

          Helovino šventė „Saulėtekio“ progimnazijoje jau turi tradicijas. Šiais metais „Savanorių klubo“ nariai perėmė dalį šio renginio organizavimo. Sumanėme spalio 23 dieną aktų salėje „įrengti“ Siaubo kambarį.

 

          Pasirengimas vyko tris savaites - savanoriai repetavo šokį, galvojo, kaip apsirengti tokią dieną, paruošė  dėžes su nematomu turiniu, į kurias turėjo basomis ir užrištomis akimis įlipti trys norintys, stebėtojų dėmesį patraukė gąsdinanti  paslaptinga užduotis. Tai patikrino salėje susirinkusių dalyvių drąsą. Norėdami netrikdyti pamokų rimties, nusprendėme papokštauti ilgosios pertraukos metu. Savanoriai įvairiomis, heloviną simbolizuojančiomis, dekoracijomis papuošė aktų salę. Intrigą sukėlė dar prieš dieną paruošta iškaba – „Siaubo kambarys“.

           Dauguma dekoracijų su mumis pasidalino mokytoja G. Liaukšienė. Siaubo kambaryje tatuiruotes piešė mokytoja I. Suchodimcovienė su jaunaisiais dailininkais. Tikrai nesitikėjome surinkti tokį būrį smalsuolių. Džiaugėmės, kad dalyviai buvo aktyvūs ir dėkojo už įdomią pertrauką. Manome, kad helovinas – tai daugumos mėgstama šventė. Ačiū mokytojams ir mokiniams už palaikymą ir sveiką humoro jausmą.

                                                    „Savanorių klubo“ vadovė Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


 

Stalo žaidimai  buvo puikus užsiėmimas  ir  idealus būdas praleisti laisvalaikį kartu su draugais  ir šeimos nariais.

 

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, „Saulėtekio“ penktokus sučiupo piratai: įsiveržė į kabinetus, kuriuose jie taikiai šnekučiavosi su vadovėmis, ir nusitempė į savo laivą, prišvartuotą aktų salėje. Iš pradžių mokinukai gal kiek ir nusigando, bet vėliau pademonstravo tiek drąsos, sumanumo ir susiklausymo, kad piratai pasiūlė kartu keliauti...

Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.

Susipažinkite su mokyklinio autobuso maršrutu!

Rugpjūčio 23 d. „Šarkutis“ iškeliavo į Juodkrantę, kur rugpjūčio 23-25 dienomis, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras palydėjo vasarą kviesdamas į XII-ąją folkloro šventę „Pūsk, vėjuži!“.