Pranešimai

eTwinning projektų apdovanojimai Vilniuje

             Rugpjūčio 27 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai.  Magiškais triukais ir pakilia nuotaika pagardintoje ceremonijoje (renginį vedė bei dalyvius linksmino iliuzionistas J.Malinauskas) buvo apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę programos „eTwinning“ projektus 2018-2019 mokslo metais, „eTwinning“ nacionalinio konkurso nugalėtojai,  „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2019-2020 ženkleliais įvertintos Lietuvos mokyklos.

                   Nacionaliniams kokybės ženkleliams gauti šiemet buvo pateikta 313 paraiškų, iš jų teigiamai įvertintos 243 paraiškos. Daugiausia NKŽ (73) laimėjo Kauno regiono mokytojai, antroje vietoje su 37 NKŽ liko Šiaulių regionas (šioje grupėje buvo ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija – anglų kalbos mokytoja metodininkė D.Jarušaitienė gavo 2 Nacionalinius kokybės ženklelius už projektus ‘Christmas around me’ ir ‘European map of postcards’), trečią vietą su 29 NKŽ dalinasi Telšių ir Klaipėdos regionai.

                Tos pačios dienos renginyje „Kūrybingumo mokyklos“ atstovai K.Sabolius su T.Ramanausku pristatė „Kūribingumą ateities mokykloje“.

                 Rugpjūčio 28 d. vyko ‚eTwinning nacionaliniai mokymai“. Dalyviai darbavosi praktiniuose užsiėmimuose: „Kūrybiškas įrankio „Thinglink“ pritaikymas projektinėje veikloje“, „Elektroninių knygų kūrimo įrankiai „Bookcreator“ ir „Storyjumper“ bei „eTwinning sąsajos su kitais tarptautiniais projektais ir programomis“. Mokymų tikslas:

  • Skatinti dalintis gerąja patirtimi;
  • Supažindinti projektų vykdytojus su metodais, kurie prisidėtų prie projektų kokybės gerinimo ir rezultatų viešinimo;
  • Pristatyti naujausius IKT įrankius projektinei veiklai.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė D.Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Susipažinkite su mokyklinio autobuso maršrutu!

Rugpjūčio 23 d. „Šarkutis“ iškeliavo į Juodkrantę, kur rugpjūčio 23-25 dienomis, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras palydėjo vasarą kviesdamas į XII-ąją folkloro šventę „Pūsk, vėjuži!“.

Birželio mėnesį 7-8 klasių mokinai ir keletas šeštokų dalyvavo susitikime su savanoriais kariais iš Amerikos ir turėjo galimybę patobulinti kalbėjimo įgūdžius.

2019-2020 mokslo metų pradžios šventė jau arti!

Su gimtadieniu, mano mieste!