Pranešimai

Vaikų vasara „Saulutėje“

             Vasara vaikams yra pats geriausias laikas ilsėtis, mėgautis tarpusavio bendravimu ir puiki proga susirasti naujų draugų. Todėl birželio 10–14 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje pagal vaikų socializacijos projektą organizuotas turiningas laikas vaikų vasaros stovykloje „Saulutė“. Vaikų laukė  įdomių užsiėmimų programa, skirta mokinukų užimtumui paįvairinti vasaros atostogų metu ir neformalioje aplinkoje ugdyti tradicines tautos vertybes.

             Draugystės, diskusijų – paveldo dieną vaikai susipažino, aptarė stovyklos elgesio taisykles, bendravo su progimnazijos bibliotekininke I.Kratavičiūte tema „Mano kraštas – Žemaitija“ bei susitiko su dailės mokytoja I.Suchodimcoviene, kuri mokė iš modelino lipdyti sagę.

              Kultūrinę – pažintinę dieną mokiniai vyko į Mažeikių muziejų, kur susipažino su žemaičių krašto istorija, kultūros paveldu, o vėliau dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Lino kančia“.

              Amatų dieną vaikai susipažino su Žemaitijos regiono puošybos ypatumais, žiūrėjo filmą apie mokyklos technologijų olimpiadą „Gyvybės medis“ ir patys ant medinės lentelės piešė Gyvybės medžio įvaizdį.

               Istorijos dieną stovyklautojai vyko į Telšių žemaičių muziejų „Alka“, ten susipažino su XIX amžiaus piemenėlių džiaugsmais ir vargais, vaišinosi keptu „Piemenėlio kugeliu“, žaidė to laikotarpio vaikų žaidimus.

               Paskutinę – linksmybių dieną vaikai pramogavo: pūtė muilo burbulus, balionus, trynė stebuklingus paveikslėlius, dainavo, šoko, dalijosi stovyklos įspūdžiais. O dailės būrelio mokinės ant veido piešė įvairius, žaismingus piešinius.

               Stovykloje mokiniai pažino, išmoko kažką naujo, įdomiai, nuotaikingai, žaismingai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa.

              Tikiu, kad vaikams stovyklos įspūdžiai dar ilgai neišblės ir linkiu geros, saugios likusios vasaros.

Socialinė pedagogė Vilija Šnarienė

 

  Vasaros stovyklos veiklos akimirkos galerijoje...

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Džiaugiamės naujais tautiniais rūbais!

Edinburgo hercogo apdovanojimų programa (angl. The Duke of Edinburgh‘s International Award, toliau - DofE) - sukurta Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyro princo Filipo.

Priešpaskutinę pavasario dieną anglų kalbos mokytojos Roma Kleinienė, Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė 2-4 klasių mokinius sukvietė į džiaugsmingą apdovanojimų pamoką mokyklos kiemelyje.

Sulaukėme Kalbos (lietuvių) Kengūros 2019 ir Gamtos Kengūros 2019 rezultatų. 

“Saulėtekio” progimnazijoje dar viena patirtinio mokymo diena “Atsiliepkite, talentai!”.