Pranešimai

Išvyka į Amerikos ambasadoriaus rezidenciją Vilniuje

                   Dar neprasidėjo nauji mokslo metai, bet vyksta svarbūs parengiamieji darbai. 2018 metų prasidėjęs bendradarbiavimas su Amerikos ambasada Lietuvoje tęsiasi. Birželio mėnesį 7-8 klasių mokinai ir keletas šeštokų dalyvavo susitikime su savanoriais kariais iš Amerikos ir turėjo galimybę patobulinti kalbėjimo įgūdžius.

                   Rugpjūčio 27 d. Amerikos ambasadoriaus padėjėjas ponas Marcus Micheli ir ponia Olga Micheli atsiuntė vardinį kvietimą dalyvauti renginyje „Atgal į mokyklą“. JAV ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis Marcus Micheli pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, jog bendradarbiavimas kasmet intensyvėja! Per praėjusius metus JAV diplomatai bei ambasados darbuotojai susitiko ir bendravo su daugiau nei 2600 mokinių, Lietuvos mokyklų klasės ambasadoje Vilniuje lankėsi 37 kartus, o JAV diplomatai lankėsi įvairiose Lietuvos mokyklose -  60. Į šį renginį kviečiami mokytojai, kurie gali atsivesti tris mokinius. Tokia garbė šiemet teko aštuntokui Mangirdui Kleinui ir šeštokams Tadui Kaikariui ir Kamilui Parieščiui. Renginyje dalyvavo gausus būrys anglų kalbos mokytojų ir mokinių iš įvairių šalies miestų. Mokiniai labai apsidžiaugė tokia galimybe pabendrauti su jais, o taipogi ir ambasados darbuotojais anglų kalba. Tadas ir Kamilas pasitikrino savo kalbėjimo įgūdžius ir sulaukė pagyrimų iš mokytojų, ypač pradžiugino tikrų amerikiečių komplimentai ir noras bendrauti. Susitikime jie buvo vieni iš jauniausių dalyvių. Mokiniai labai dėkingi visiems, kurie suteikė galimybę dalyvauti tokiame prasmingame renginyje. Ambasados darbuotojai pateikė naujų mokslo metų paskaitų sąrašą ir maloniai pakvietė tęsti bendravimą. Tikimės, kad mokslo metų pabaigoje vėl sulauksime įdomios ir produktyvios pamokos vyresniesiems mūsų mokyklos mokiniams.

                                                                 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Roma Kleinienė


Daugiau akimirkų GALERIJOJE...

 

 
Ankstesnės naujienos


2019-2020 mokslo metų pradžios šventė jau arti!

Su gimtadieniu, mano mieste!

Birželio 10–14 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje pagal vaikų socializacijos projektą organizuotas turiningas laikas vaikų vasaros stovykloje „Saulutė“.

Džiaugiamės naujais tautiniais rūbais!

Edinburgo hercogo apdovanojimų programa (angl. The Duke of Edinburgh‘s International Award, toliau - DofE) - sukurta Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyro princo Filipo.