Pranešimai

Prevencinė akcija pradinukams „Saugi vasara“

 

                 Prasidėjus vasarai, t.y. birželio 6 dieną, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R.Vėlavičienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams vykdė prevencinę akciją „Saugi vasara“.

                 Svečiai kalbėjo apie saugų ir atsakingą elgesį prie vandens. Taip pat priminė mokiniams taisykles, kurių reikia laikytis važinėjant dviračiu. Susitikimo metu pradinukai žiūrėjo filmuką „Saugus elgesys vandenyje ir prie  vandens telkinių“, kartu su svečiais aptarė.

                 Atsisveikindami policijos pareigūnė ir jaunieji policijos rėmėjai vaikams palinkėjo saugios vasaros, įdomių atostogų bei, gerai pailsėjus, rudenį grįžti į mokyklą.

Socialinė pedagogė V.Šnarienė

 

 

 

 

 

 

 
Ankstesnės naujienos


  2019 m. kovo pradžioje vykęs kalbų konkursas KALBŲ KENGŪRA 2019 sudomino didelį būrį Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivių. Anglų kalbos programos užduotis atliko net 80 2-8 kl. mokinių.

  Birželio 4 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos pirmokai- 75 mokiniai išvyko į žygį pėsčiomis.

Birželio 1-2 dienomis DofE komanda ėjo į kvalifikacinį žygį. 

Saulėtekio" progimnazijos 4c klasės mokiniams paskutinės mokslo metų savaitės renginiai sutapo su mokyklėlėje organizuojama patyrimine savaite.

Trečiadienį 8-tų klasių mokiniai kartu su mokytoja L.Chlystova vyko į Šiaulių profesinio rengimo centrą Buitinių paslaugų skyrių.