Pirmokų žygį pėsčiomis

Birželio 4 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos pirmokai- 75 mokiniai išvyko į žygį pėsčiomis. Pirmiausiai su mokytojomis Daiva, Ligita, Maryte ir Gražina aptarė , ko reikia žygiui : patogių batų, kepurės nuo saulės, vandens, kuprinės, geros nuotaikos.

Pirmokai nuvyko į Naujosios Akmenės nuotekų valymo įrenginius.  Jokūbo Mitrofanovo mama pirmokus supažindino su nuotekų valymo procesu. Mokiniai stebėjo, kaip užterštas vanduo tampa vėl skaidriu, švariu ir išbėga į Agluonos upelį.

Mokiniai žygio metu mokėsi savarankiškumo, draugiškumo, ištvermės, kantrybės. Visus lydėjo puiki nuotaika.

Daiva Bražionienė

Birželio 1-2 dienomis DofE komanda ėjo į kvalifikacinį žygį.

Saulėtekio" progimnazijos 4c klasės mokiniams paskutinės mokslo metų savaitės renginiai sutapo su mokyklėlėje organizuojama patyrimine savaite.

Trečiadienį 8-tų klasių mokiniai kartu su mokytoja L.Chlystova vyko į Šiaulių profesinio rengimo centrą Buitinių paslaugų skyrių.

5a klasės mokinukai gegužės 24 dieną vyko į Kauną: tyrinėjo Lietuvos istorijos faktus Karo muziejuje ir IX forte, mankštinosi Laipiojimo centre.

Gegužės 25 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko VIII Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“.