Pranešimai

,,Atsiliepkite, talentai!”

               Trečiadienį, birželio 19 dieną, “Saulėtekio” progimnazijoje dar viena patirtinio mokymo diena “Atsiliepkite, talentai!”. Mergaičių klubo ir jo vadovės G.Liaukšienės organizuojamas renginys skatina mokinius pademonstruoti visai mokyklai savo turimus ir lavinamus talentus. Renginio pabaigoje tradiciškai apdovanojami padėkos raštais ir diplomais mokiniai, visus metus savo akademinius gebėjimus atskleidę olimpiadose, konkursuose, mokomuosiuose dalykuose.
Ankstesnės naujienos


TAU studentai labai džiaugėsi mūsų mokyklos mokiniais, kurie jiems padėjo tobulinti anglų k. įgūdžius ir tris kartus lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre. 

Paskutinė anglų kalbos pamoka Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją baigiantiems aštuntokams - susitikimas su trimis kariškiais, JAV kariuomenės civilinių reikalų komandos atstovais.  

Artėjant mūsų miesto, Naujosios Akmenės, jubiliejui, “Saulėtekio” progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo mokyklos organizuotoje patirtinio mokymo(si) dienoje “Atraskime miesto istoriją”.

Pradinių klasių mokytojos ir specialioji pedagogė lankėsi Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykloje.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R.Vėlavičienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams vykdė prevencinę akciją „Saugi vasara“.