Pranešimai

Tėvelių vakaronė

                       Gerai pagalvoję, ką dar galėtume gražaus nuveikti ir parodyti savo veiklą tėveliams, nusprendėme surengti ,, Tėvelių vakaronę “. Ruoštis jai buvo vienas malonumas. Kartu planavome užduotis, darėme kvietimus tėveliams,  rengėme ataskaitas, kartojome jau išmoktus šokius, dainavome dainas . Laikas ruošiantis tikrai neprailgo, net nepajutome, kaip atėjo toji lauktoji diena.

                   Balandžio 19 dieną įvyko jau tradicija tapęs šventinis renginys ,, Tėvelių vakaronė“. Čia mes ir parodėme tėveliams, ką tiek ilgai veikiame ,,lyderiuose“  ir kaip mums čia vykstanti veikla patinka.

                   Mes, „lyderiukai“, susirinkome valandėlę anksčiau, kad galėtume pasitikti savo svečius- tėvelius. 17 valandą  pradėjo rinktis mūsų šeimų nariai, bet prieš prasidedant šventei,  tėveliai turėjo progą pasivaikščioti po mokyklą ir įvykdyti kelias mūsų parengtas užduotis. Buvo smagu tiek mums, tiek tėveliams! Jas įvykdę galėjo atsipūsti ir pasivaišinti pačių gamintais užkandžiais . Visi susirinkę  į salę, žaidėme smagų žaidimą, kurio tikslas- pažinti vieni kitus ir surasti bendrų bruožų. Vėliau pristatėme rodydami skaidres nuveiktus darbus, muzikiniais numeriais ir šokiais parodėme kelias ištraukas iš įvairių renginių bei švenčių. Sulaukėme netikėtų svečių, tai yra vyresniųjų „lyderiukų“,  seniai bematytos Raganiukės Margaritos bei jos draugų. Gera buvo juos ir vėl pamatyti . Jie pravedė mums likusį vakarą, pavadinę jį „Parodyk, ką gali“. Buvome kupini  gerų emocijų bei juoko. O savo nuostabų renginį užbaigėme daina tėveliams bei        ,, Lyderių mokyklos “ himnu. Su gera nuotaika grįžome namo ir ligi šiol apie šį renginį kalbame su šypsena veide.

„Lyderės“ Emilija Pikytė ir Kamilė Montvilė

Ankstesnės naujienos


Gegužės 3 dieną "Saulėtekio" progimnazijos pirmokai pakvietė savo mamytes į Motinos dienos -Abėcėlės šventę.

Dėkojame tėveliams pagalbininkams!

2018-2019 m.m. Lyderių turo anglų kalbos programoje  dalyvavo 4 moksleiviai.

3c klasės mokiniai Ventos regioninio parko lankytojų centre tyrė galimybes bei vietoves, kuriose būtų galima rasti patį didžiausią pasaulyje velykinį margutį - dinozaurų...

 Naujosios Akmenės “Saulėtekio”  progimnazijos 7-okai  skaitinių temą  „Per praeitį į ateitį“, nagrinėjančią  vieną iš skaudžiausių Lietuvos Respublikos istorijos laikotarpių – trėmimą, mokėsi ne vien tik „sauso“ vadovėlio skaitymo būdu.