Pranešimai

Motinos diena - Abėcėlės šventė

               Gegužės 3 dieną "Saulėtekio" progimnazijos pirmokai pakvietė savo mamytes į Motinos dienos -Abėcėlės šventę. Pirmokai papuošė klases savo mamyčių portretais, kantriai su meile rašė mamytėms sąsiuvinius, pasigamino abėcėlės raides. Šventės metu vaikai deklamavo eilėraščius, sekė pasakas, dainavo dainas, minė mįsles, atliko įvairias užduotis. Pirmokėliai labai jaudinosi laukdami mamyčių, jaudinosi ir deklamuodami eiles. Mamytėms šventė patiko.

Pirmokų mokytojos

AKIMIRKOS
Ankstesnės naujienos


Dėkojame tėveliams pagalbininkams!

2018-2019 m.m. Lyderių turo anglų kalbos programoje  dalyvavo 4 moksleiviai.

3c klasės mokiniai Ventos regioninio parko lankytojų centre tyrė galimybes bei vietoves, kuriose būtų galima rasti patį didžiausią pasaulyje velykinį margutį - dinozaurų...

 Naujosios Akmenės “Saulėtekio”  progimnazijos 7-okai  skaitinių temą  „Per praeitį į ateitį“, nagrinėjančią  vieną iš skaudžiausių Lietuvos Respublikos istorijos laikotarpių – trėmimą, mokėsi ne vien tik „sauso“ vadovėlio skaitymo būdu.

Džiaugiamės edukacinių konkursų  „Olympis 2019 – Pavasario sesijos rezultatais“