Pranešimai

Kalbų Kengūros 2018 Lyderių turo rezultatai

Kalbų Kengūros 2018 Lyderių turo rezultatai

 

Dalyviai

             2018-2019 m.m. Lyderių turo anglų kalbos programoje  dalyvavo 4 moksleiviai:

Elzė Lagaunikaitė, 6a kl. (darbo vadovė – mokytoja L. Balčiūnienė)

Urtė Ruibytė, 6 a kl. (darbo vadovė – mokytoja L. Balčiūnienė)

Rokas Bružas, 7a kl. (darbo vadovė – mokytoja  L. Balčiūnienė)

Lukas Venckus, 8b kl. (darbo vadovė – mokytoja R. Kleinienė)

Pasiekimai

                    Elzė Lagaunikaitė tapo Lyderių turo 2018 nugalėtoja. Ji laimėjo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo diplomą ir vardinį kvietimą į kelionę į užsienį,  į Lenkijos miestą Vroclavą ir Čekijos sostinę Prahą, 2019 m. gegužės 16-19 d.

                     Urtė Ruibytė tapo Lyderių turo 2018 nugalėtoja. Ji laimėjo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo diplomą ir vardinį kvietimą į kelionę į užsienį, į Lenkijos miestą  Vroclavą ir Čekijos sostinę Prahą, 2019 m. gegužės 16-19 d.

 

Informaciją parengė Kalbų Kengūros 2018 Lyderių turo projekto vykdytoja  anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Balčiūnienė.

 
Ankstesnės naujienos


3c klasės mokiniai Ventos regioninio parko lankytojų centre tyrė galimybes bei vietoves, kuriose būtų galima rasti patį didžiausią pasaulyje velykinį margutį - dinozaurų...

 Naujosios Akmenės “Saulėtekio”  progimnazijos 7-okai  skaitinių temą  „Per praeitį į ateitį“, nagrinėjančią  vieną iš skaudžiausių Lietuvos Respublikos istorijos laikotarpių – trėmimą, mokėsi ne vien tik „sauso“ vadovėlio skaitymo būdu.

Džiaugiamės edukacinių konkursų  „Olympis 2019 – Pavasario sesijos rezultatais“

Jau trejus metus  mūsų mokyklos „Savanorių klubas“ ir  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gitana Ribinskienė organizuoja Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos paminėjimą.

Šiemet Tėvų dieną (balandžio 12) tėvai turėjo galimybę dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Fraktalų piešimas“.