Pranešimai

DofE bandomasis žygis Plateliuose

                   Balandžio 27 – 28 dieną  8c klasės mokiniai: Lina, Mangirdas, Laurynas, Bernardas, Emilija -  DofE programos dalyviai buvo išvykę į Plateliuose organizuotą bandomąjį žygį. Bandomasis žygis yra teorinių ir praktinių žinių patikrinimas, kad galėtume toliau dalyvauti bronzos kvalifikaciniame žygyje.  Bandomajame  žygyje  taip pat dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Šiaulių.

                    Atvykę dalyviai demonstravo  pirmosios pagalbos teikimo praktinius gebėjimus,  parodė, kaip moka naudotis kompasu, žemėlapiu, planuoti maršrutą. Su skautu Benu mokėsi, kaip pasiruošti maistą ant turistinių viryklių, pasistatyti palapines, neštis miegmaišius, miego kilimėlius, susidėti kuprinę. Pasigaminę pietus stovyklavietėje, visi dalyviai su kuprinėmis, palapinėmis, miegmaišiais ir kitais daiktais (nešuliai svėrė apie 15 kilogramų) patraukė savo maršrutais . Mūsų  maršrutas  miško takeliais vedė pro gražų Ilgio ir Beržoro ežerą. Turėjome nukeliauti apie 13 kilometrų. Deja, miške pasidarbavę statybininkai bebrai mūsų maršrutą dar prailgino, nes reikėjo susirasti nežinomame miške naują kelią. Nuotykingas žygis tęsėsi iki vakaro . Kitą dieną nauju maršrutu mokiniai žygiavo vieni. Žygio vadovai tapome vertintojais. Laukėme dalyviams nežinomose vietose ir sekėme, ar dalyviai laikosi žygio taisyklių. Mūsų komanda su naujais nuotykiais vėl įveikė apie  12 kilometrų.

                    Bandomasis žygis buvo fizinio  pasirengimo, gebėjimo dirbti komandoje, pasitikėjimo  savimi, laukinės gamtos pažinimo, kliūčių įveikimo išbandymas. Mūsų bandomasis žygis įskaitytas  ir mes pasiruošę bronzos kvalifikaciniam žygiui. Didžiuojuosi savo DofE dalyviais, jie sėkmingai iššūkį įveikė.

Žygio vadovė Angėlė Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


   Džiaugiamès ir sveikiname mokinius, laimèjusius prizines vietas piešinių konkurse priešgaisrine tema.

Balandžio 19 dieną įvyko jau tradicija tapęs šventinis renginys ,, Tėvelių vakaronė“.

Gegužės 3 dieną "Saulėtekio" progimnazijos pirmokai pakvietė savo mamytes į Motinos dienos -Abėcėlės šventę.

Dėkojame tėveliams pagalbininkams!

2018-2019 m.m. Lyderių turo anglų kalbos programoje  dalyvavo 4 moksleiviai.