Pranešimai

Aerobikos konkursas 2019

                Gegužės 9 dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko tradicinis aerobikos konkursas 7-8 klasėms. Tikslas -  skatinti mokinius daugiau judėti, gausinti fiziškai aktyvių mokinių būrį, žadinti jų norą išbandyti naujas aktyvumo formas ir metodus.

                Džiugu, kad konkurse sudalyvavo visų klasių komandos, atlikdamos savo sugalvotus ir paruoštus choreografinius junginius. Pasirodymus pagal susitartus kriterijus  vertino  kompetentinga komisija: direktorės pavaduotoja V.Sobenkienė, pradinių klasių mokytoja ir tautinių šokių būrelio vadovė S.Gadžij, technologijų mokytoja G.Liaukšienė, sporto trenerė G.Urbaitienė.  I vietą, surinkusi daugiausiai balų, laimėjo 8b klasės mergaičių komanda.

                Dėkojame kūno kultūros mokytojui V.Sobenkai už suorganizuotą renginį ir pasirūpinimą, kad visos dalyvavusios klasių komandos būtų paskatintos prizais.

 

               
Ankstesnės naujienos


Bandomasis žygis yra teorinių ir praktinių žinių patikrinimas, kad galėtume toliau dalyvauti bronzos kvalifikaciniame žygyje.  Bandomajame  žygyje  taip pat dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Šiaulių.

   Džiaugiamès ir sveikiname mokinius, laimèjusius prizines vietas piešinių konkurse priešgaisrine tema.

Balandžio 19 dieną įvyko jau tradicija tapęs šventinis renginys ,, Tėvelių vakaronė“.

Gegužės 3 dieną "Saulėtekio" progimnazijos pirmokai pakvietė savo mamytes į Motinos dienos -Abėcėlės šventę.

Dėkojame tėveliams pagalbininkams!