Pranešimai

5c klasė mokosi kitaip

    Gegužės 24 dieną 5c klasės mokiniai puikiai nusiteikę Palangoje pateko į Iliuzijų namo „Eureka“ edukaciją „ Pažink mokslą ir istoriją kitaip“. Tuomet ir prasidėjo neįtikėtini dalykai. Čia įdomu viskas – vaikai pamatė, kaip savaime įžiebiama ugnis, kaip įvyksta išsiveržimas, bombos sprogimas  ar kaip išgaunama drambliams skirta gigantiška dantų pasta. Čia  buvo atliekami  labai įdomūs eksperimentai, buvo galima pamatyti paslaptingų ir linksmų dalykų. Įdomiausia dalyvauti veiksme. Valanda su puse prabėgo akimirksniu!

 Pasigrožėję jūra, pasivaikščioję Palangos botanikos  parke, penktokai ėjo į dar vieną edukaciją „Gintaro amuletų simboliai interaktyviai“. Čia irgi laukė staigmenos! Vaikai ne tik eksperimentavo, bet ir pasigamino kiekvienas  amuletą. Dar aplankė gintaro muziejaus ekspoziciją klausydami įdomaus gidės pasakojimo.

    Penktokai liko sužavėti, patyrė daug gerų emocijų ir įspūdžių bei atradimų. Tai buvo ne tik labai įdomios edukacijos, bet ir priklausančios kultūros paso paslaugų teikėjui, taigi už jas mokiniams nereikėjo mokėti, sumokėjo paslaugų teikėjas. Už pagalbą dėl kultūros paso paslaugų dėkoju progimnazijos direktorei ir sistemos administratorei Rūtai Zaveckienei.

                                                                                                                                                       Klasės vadovė Zita Kurpiuvienė


 

 

 
Ankstesnės naujienos


1a klasės mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje.

 Pradinių klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“ vyksta visoje respublikoje 4 etapais: jaunieji eismo dalyviai pirmiausia varžosi mokyklose , vėliau rajonuose, nugalėtojai varžosi regioninėse varžybose, o vėliau respublikoje.

Gegužės 15 dieną būsimieji 5-okai lankėsi „didžiojoje“ mokykloje.

Gegužės 23 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės.

  Gegužės 16 dieną 17-ai mokinių, kurie yra olimpiadų, konkursų prizininkai, buvo skirta dovana  - pažintinė kelionę į Vilnių.