Pranešimai

Savanoriai tęsia bendravimą su Trečiojo amžiaus universitetu

         Jau trečią kartą  Savanorių klubo  nariai lankėsi Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centre ir išbandė savo kalbėjimo anglų kalba įgūdžius. Šį kartą, kovo 21 d., lankėsi aštuoni savanoriai, kurie jau kurį laiką nekantravo aplankyti universiteto studentus, nes šie visada labai žingeidūs ir malonūs. Susitikimo metu ir klubo nariai, ir studentai pristatė savo mėgstamo patiekalo receptus ir pasidalino gamybos paslaptimis. Po pristatymo vyko patiekalų, kuriuos pagamino šeimininkai ir maloniai pakvietė pasivaišinti, degustacija. Buvo puiki proga aptarti visų mūsų susitikimų pasiekimus ir numatyti tolesnio bendravimo galimybes.

         Trečiojo amžiaus universiteto studentus pakvietėme į mūsų mokyklą pasidalinti savo patirtimi, vesti pamokas ar sugalvoti kitą veiklą. Universiteto rektorė R. Vapsvienė pažadėjo apsvarstyti šį pasiūlymą su visais universiteto lankytojais ir birželio pirmą savaitę paraginti norinčius ir turinčius ką papasakoti studentus atvykti pas mus į mokyklą. Džiaugiamės tokiu sprendimu ir laukiame svečių, kurie paįvairins mūsų ugdomąją veiklą.

 

„Savanorių klubo“ vadovė Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


Akmenės gimnazijoje įvyko tradicinis 8-9 klasių rajoninis gamtamokslinis konkursas -  viktorina TYRINĖK, ATRASK. PAŽINK.

 Kovo 25 dieną  „Saulėtekio“ progimnazijoje  buvo organizuotas susitikimas 7-8 klasių  mokiniams  su atstovais iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir Šiaulių profesinio rengimo centro. 

Akmenės rajono trečių klasių  lietuvių kalbos  diktanto ,,Rašau dailiai ir be klaidų“ rezultatai

Kviečiame paremti Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją – tai nieko nekainuoja. Kartu mes galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų!

Susipažinkite su I- III-ųjų klasių mokinių tarpklasinės matematikos olimpiados, vykusios 2019-04-03, nugalėtojais.