Mano gaublys

Vasario 27 dieną "Saulėtekio" progimnazijoje  ir visoje Lietuvoje vyko geografijos olimpiada "Mano gaublys". Užduotis, sudarytas iš viso kurso,  parengė ir atsiuntė LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacija).
                             Olimpiadoje dalyvavo 34 progimnazijos mokiniai. Buvo galima surinkti 30 taškų.
Daugiausia taškų surinko ir .............

I -  ąsias vietas laimėjo ELZĖ LAGAUNINKAITĖ 6a ir GODA LIUCIJA GAŠPUITYTĖ 7a (  po 23 taškus) .
II -  ąsias. vietas užėmė Arnas Liniauskas 7a ir Dominyka Adomaitytė 7a ( po 21 tašką).
III -  ąsias - Džiugas Čiuta 8a , Gabija Martinaitytė 6a, Deividas Paulauskas 7c( visi trys surinko po 20 taškų).
                             Sveikinu nugalėtojus!!!! Visiems dalyvavusiems mokiniams linkiu mokytis, domėtis mus supančiu pasauliu, skaityti knygas ir kuo dažniau patirti pažinimo džiaugsmą !!!

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė

Balandžio 15 d. 7 a klasės mokiniams geografijos pamoka vyko Mūšos – Tyrelio pažintiniame take (Joniškio rajone).

Ventos gimnazijoje vyko Akmenės rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada.

Savanorių klubo  nariai tęsia apsilankymus Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centre.

Akmenės gimnazijoje įvyko tradicinis 8-9 klasių rajoninis gamtamokslinis konkursas -  viktorina TYRINĖK, ATRASK. PAŽINK.

Kovo 25 dieną  „Saulėtekio“ progimnazijoje  buvo organizuotas susitikimas 7-8 klasių  mokiniams  su atstovais iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir Šiaulių profesinio rengimo centro.