Pranešimai

Ar kas nors radote dinozauro kiaušinį Velykų proga?

              Ar kas nors radote dinozauro kiaušinį Velykų proga? 3c klasės mokiniai, pasikvietę į pagalbą Papilės Simono Daukanto gimnazija ketvirtokus su mokytoja Alma Juzumiene, rimtai ėmėsi šio reikalo! Susitiko visi Ventos regioninis parkas (Venta Regional Park) lankytojų centre ir tyrė galimybes bei vietoves, kuriose būtų galima rasti patį didžiausią pasaulyje velykinį margutį...

              2 valandas intensyviai  dirbę  prie interaktyvių stendų, išsiaiškinę,  kurioje geologinėje eroje atsirado pirmoji Žemėje gyvybė, ieškodami fosilijų ir kiaušinių, atlikę archeologinius kasinėjimus, sudarę paukščių rūšių kryžiažodžius,  radę filmuotą medžiagą,  kurioje pamatė dinozauro išsiritimą iš kiaušinio;  užpildę Veno diagramą apie paukščių ir dinozaurų skirtumus bei panašumus,  įveikę Akmenės rajone rasto dinozauro dėlionę, Tangramos ir Sudoku užduotis,  sugrupavę dinozaurus pagal pasirinktus kriterijus, atspėkite, ką mažieji tyrinėtojai nusprendė? Atkaklūs mokiniai sutarė susitikti dar kartą ir apsilankyti ten, kur galima rasti įrodymų apie dinozaurus. O ką gali žinoti, gal  ir jų kiaušinių pėdsakų? ;) Papilėniškiai pasižadėjo mus mielai priimti.

            Refleksijos - diskusijos metu iškilo dar vienas rimtas klausimas - KAS PIRMIAU: DINOZAURAS AR KIAUŠINIS? Šį filosofinį klausimą mokytojai ir mokiniai  turės atsakyti organizuodami  naujas veiklas ir diskusijas. Auga smalsių tyrinėtojų karta !
                                                                                                                  

Mokytoja Rūta Zaveckienė
Ankstesnės naujienos


 Naujosios Akmenės “Saulėtekio”  progimnazijos 7-okai  skaitinių temą  „Per praeitį į ateitį“, nagrinėjančią  vieną iš skaudžiausių Lietuvos Respublikos istorijos laikotarpių – trėmimą, mokėsi ne vien tik „sauso“ vadovėlio skaitymo būdu.

Džiaugiamės edukacinių konkursų  „Olympis 2019 – Pavasario sesijos rezultatais“

Jau trejus metus  mūsų mokyklos „Savanorių klubas“ ir  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gitana Ribinskienė organizuoja Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos paminėjimą.

Šiemet Tėvų dieną (balandžio 12) tėvai turėjo galimybę dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Fraktalų piešimas“.

Kovo 23 dieną 28 mūsų mokyklos mokiniai, lydimi  anglų kalbos mokytojos Neringos Vaičiūtės-Gabalienės ir tėvelių, dalyvavo  Šiaulių universitete vykusiame anglų kalbos „Kings“ olimpiados finale.