Pranešimai

Vienas iš 7,656 ... milijardo

                      „Žmogus yra toks, koks pats save susikuria“  teigia Jean-Paul Sartre.  Esame vienas iš 7,656... milijardo pasaulio žmonių, kuris  negali gyventi vien praeities nostalgija ar ateities svajonėmis, neturi laukti tinkamos minutės, kad keistų save, Lietuvą, pasaulį.

                      Pernai, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, šventėme ne datą, o sėkmės istoriją, kuri  padėjo suvokti,  kas esame, kad realiai galėtume kurti tai, kuo norime tapti. Šiemet Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokyklos renginyje „Vienas iš 7,656 ... milijardo“, skirtam Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, buvo skatinama  įžvelgti išmaniųjų technologijų naudą, būti išradingiems ir siekti savo svajonių, nepamiršti bendražmogiškų, tautinių vertybių ir idealų, suvokti savo išskirtinumą tarp kitų tautų ir valstybių.

                      Mokyklos bendruomenę ir svečius savo pasirodymais džiugino mokytojos R.Zaveckienės 3c klasės mokiniai, paruošę originalų pasirodymą „Plojimai Lietuvai“, mokytojos I.Batavičienės „Dainorėliai“ savo daina nukėlė į vaikystės prisiminimus, mokytojos, šokių vadovės S. Gadžij  jaunių, jaunimo ir moterų kolektyvų pasirodymai linksmino savo trankiais šokiais ir šypsenomis, muzikos mokytojos I.Naglienės paruošti pradinukų, mergaičių, merginų ir mokytojų pasirodymai spinduliavo pakiliu optimizmu.

                      Mokyklos direktorė V.Karalienė, sveikindama mokyklos bendruomenę su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos švente, akcentavo, kad mokykla - vieno iš 7 milijardų, startas. Tai simbolinė vieta, kur pradedamos kurti svajones ir paverčiamos veiksmų planu.

                      Išskirtinę renginio scenografiją sukomponavo mokytojas V.Rimkevičius bei mokytojos I.Suchodimcovienė ir R.Zaveckienė, scenarijaus autorė, renginio režisierė mokytoja J.Pociūtė. Renginį vedė Lyderių mokyklos mokiniai. Nei viena mokyklos šventė neapsieina be 8c klasės mokinių M.Kleino ir L.Maceikio. Vaikinai atsakingi už garso, šviesų ir vaizdo kokybę.

                      Kiekvienas šiandien gyvendamas laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje turi suprasti, kad laisvė neateina savaime ir ją reikia iškovoti bei ginti, kad laisvai galėtume reikšti savo nuomonę, laisvai keliauti, kurti savo gerovę patys.

                      Mokytoja Jolanta Pociūtė

                     

 

                     

                     

                     

 

 

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje įvyko projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ įspūdingas chorinės muzikos koncertas „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“.

Kovo 8 d. ir 12 d. ,,Saulėtekio“ progimnazijoje 5a ir 5b klasėse vyko integruotos istorijos ir matematikos pamokos ,,Keliu vėliavą“. 

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

,,Atvira mokykla", ,,Mokykla bendruomenei"- tai tik keli epitetai apie  Visos dienos mokyklą, kuriuos  mūsų mokyklos Lyderiai įrodė savo veikla. 

  Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.