Pranešimai

Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje

       Kovo 5 dieną Lietuva šurmuliavo nuo persirengėlių... Mūsų mokykla ne išimtis.

        Anglų kalbos mokytojos L.Balčūnienė, N.Vaičiūtė-Gabalienė ir D.Jarušaitienė surengė 5a,c,b,d ir 3a klasių mokiniams atvirą integruotą anglų kalbos ir etninės kultūros pamoką "Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje".

       Kadangi mokinių susirinko nemažai (jų buvo virš 60), pamoka vyko aktų salėje. Mokytojos L.Balčiūnienės mokiniai pradėjo pamoką anglų kalba papasakodami apie Užgavėnes Anglijoje. Mokytoja D.Jarušaitienė kartu su mokiniais pasitikrino savo žinias apie papročius ir tradicijas šią dieną Lietuvoje bei šoko lietuvių liaudies šokius. Mokytoja N.Vaičiūtė-Gabalienė paruošė estafetes, kuriose rungėsi trečiokai ir penktokai bendrose komandose. Estafetės neapsiėjo be  blynų keptuvėse bei  anglų kalbos. Visi buvo apdovanoti Užgavėnių medaliais – riestainiais !

       Pamoka pavyko. Vyravo gera nuotaika, nes kiekvienas įgijo kažką naujo – kas naują žodį ar posakį anglų kalba, kas sušoko pirmąkart šokį, didesnieji mokiniai puikiai globojo mažesniuosius... Paskutinis pamokos akordas, kurį sutartinai visi  pasakė vienu balsu - “Žiema, žiema bėk iš kiemo!”


Anglų kalbos mokytoja D.Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Mokinių veikla įvertinta eTwinning kokybės ženkleliais

Folkloro kolektyvą “Šarkutis” lanko 33 (1-6 klasių) mokiniai.

Kviečiame kovo 8 dieną 13 valandą į tradicinį mokyklos renginį!

Pirmą kartą "Saulėtekio" pradinukai dalyvavo  LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos) paruoštoje olimpiadoje "Mano gaublys".

„Savanorių klubo“ nariai dukart lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre esančiame „Trečiojo amžiaus universitete“ ir teikė savanorišką pagalbą jo lankytojams, tobulinantiems  anglų kalbos įgūdžius.