Pranešimai

,,ŠARKUTIS” PASITINKA PAVASARĮ…

 

                  Folkloro kolektyvą “Šarkutis” lanko 33 (1-6 klasių) mokiniai.

                  Užsiėmimų metu vaikai dainuoja, mokosi groti liaudies instrumentais, šoka, seka pasakas, žaidžia. Vaikai dirba nuoširdžiai. Planų kolektyvas turi daug – tai dalyvavimas įvairiose šventėse, konkursuose.

                  Vasario 15 d. kolektyvas buvo pakviestas į Naujosios Akmenės kultūros rūmų organizuotą šventę “Mes tavo vaikai”, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimui (Vasario 16-osios minėjimas).

                  Kovo 1 d. kolektyvo narė Laura Juodžionytė dalyvavo Lietuvos Nacionalinio kultūros centro inicijuotame Lietuvos vaikų ir mokinių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse “Tramtatulis”, skirtame lietuvių kalbos dienoms ir Žemaitijos metams paminėti. Šis konkursas apima kelis etapus: rajoninis, regioninis ir nacionalinis.

                    Laura, žemaitiškai papasakojusi sakmes, rajoninį konkursą laimėjo! Toliau laukia kelionė į Telšius, kur mergaitė varžysis tarp visos Žemaitijos geriausių mokinių.

Folkloro kolektyvo “Šarkutis” vadovė Daina Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Kviečiame kovo 8 dieną 13 valandą į tradicinį mokyklos renginį!

Pirmą kartą "Saulėtekio" pradinukai dalyvavo  LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos) paruoštoje olimpiadoje "Mano gaublys".

„Savanorių klubo“ nariai dukart lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre esančiame „Trečiojo amžiaus universitete“ ir teikė savanorišką pagalbą jo lankytojams, tobulinantiems  anglų kalbos įgūdžius.

Tradiciškai ,,Saulėtekio“ progimnazijoje  įvyko technologijų olimpiada. Šių metų tema -  ,,Laiškas į ateitį“.

Vasario 12 dieną „Savanorių klubas ” susitiko su  pradinių klasių mokiniais. „Visos dienos mokyklos“ mokiniams savanoriai sumanė parodyti kažką originalaus.