Pranešimai

Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai

                    Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.

                    Konferencijoje dalyvavo 150 mokinių ir mokytojų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Veliuonos, Kretingos, Jurbarko, Kėdainių, Kuršėnų, Plungės, Joniškio, Šilalės, Vaškų, Naujosios Akmenės ir svečiai iš Latvijos.

                     Plenariniame posėdyje perskaityta dešimt ir pristatyti šeši stendiniai pranešimai. Po plenarinio posėdžio darbas vyko trijose sekcijose, kuriose buvo pristatyti 32 vienas už kitą įdomesni ir svaresni mokinių tiriamieji darbai.

                      ,,Saulėtekio“ progimnazijos šeštokai Tadas Kaikaris (6b klasės mokinys) ir Elzė Lagaunikaitė (6a klasės mokinys) šioje konferencijoje pristatė projektinį darbą ,,Kodėl silpnėja mokinių regėjimas?“. Mokinius paruošė ir konsultavo mokytojos Angėlė Kazlauskienė ir Roma Rudienė.

                      Projektinius darbus aptarė bei vertino ŠU Regionų plėtros instituto docentai ir profesoriai. Darbo diena buvo nelengva, tačiau ji prabėgo greitai ir turiningai. Kiekvienas renginio dalyvis ne tik pristatė savo darbą, ne tik pagilino savo ir kitų žinias, bet turėjo galimybę susipažinti bei susidraugauti su Lietuvos mokiniais, kuriems yra įdomu tyrinėti, eksperimentuoti ir patirti atradimo džiaugsmą.

 

Matematikos mokytoja metodininkė Roma Rudienė

Biologijos mokytoja metodininkė Angėlė Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


Nepabūgę pikto  ir šalto vėjo, tradiciškai antradienį  švenčiamas Užgavėnes , į mokyklėlės kiemą susirinko apie 300 pradinukų.

„Saulėtekio“ progimnazijos mažieji sportininkai vyko į zonines „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybas į Radviliškį.

Užgavėnės – šventė, simbolizuojanti žiemos pabaigą ir ateinantį pavasarį. Mes, Lyderių mokyklos vaikų grupelė, kovo 5-ąją susirinkome į mieste surengtą Užgavėnių šventę.

Atvira integruota anglų kalbos ir etninės kultūros pamoka "Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje".

Mokinių veikla įvertinta eTwinning kokybės ženkleliais