Pranešimai

Lyderių veikla su Visos dienos mokyklos grupės vaikais

                      ,,Atvira mokykla", ,,Mokykla bendruomenei"- tai tik keli epitetai apie  Visos dienos mokyklą, kuriuos  mūsų mokyklos Lyderiai įrodė savo veikla. Visą savaitę po pamokų ,,lyderiečiai" kasdien  lankėsi mokyklėlėje pas Visos dienos mokyklos grupės vaikus. Kiekvieną dieną vyko vis kita veikla taip paįvairindama mažųjų laisvalaikį, stiprindama mokyklos bendruomeniškumą.  Paskaitykime ,,lyderiečių" mintis po prabėgusios savaitės.

                      "Pirmadienį Lyderių grupelė lankėmės ,,Saulėtekio“ mokyklėlėje, aplankėme jaunuosius mokinukus. Bendravimą pradėjome nuo susipažinimo žaidimų. Nesunku buvo visų paprašyti ištarti: ,,Mano vardas..... ir mano judesys toks”. Po to žaidėme žaidimą ,,Laikrodis” ir taip geriau susipažinome su vaikais. Tada pašokome su jais ,,flash mob” ir pažaidėme labiausiai prašytą  žaidimą ,,diena ir naktis”. Kai atėjo laikas skirstytis, išdalinome saldainius už gerą elgesį ir draugystę. Atsisveikinome šypsodamiesi." Deividas , Justinas, Beata, Viltė.

                      " Antradienį „Saulėtekio“ mokyklėlės mažieji bičiuliai labai maloniai mus pasitiko. Prajuokino keli, kurie slapstėsi po suolais. Pasiskirstėme į grupeles. Prisistatėme, jog esame „Saulėtekio“ mokyklos lyderietės. Pažaidėme keletą susipažinimo žaidimų ir ėmėmės savos susiplanuotos programos. Spėliojome šaradas, vaikai išsitraukę lapelį rasdavo užduotį, ką turėtų nupiešti, o kiti spėliojo, kas pavaizduota lentoje. Tikrai buvo įdomu, kiek daug dalykų gali įžvelgti vaikai piešinuke. Baigę šaradas, vaikų pageidavimu pasirinkome keletą dainų, pagal kurias šokome „Just dance“. Šėldami nepajutome, kaip greit praėjo laikas ir kaip sumažėjo vaikų skaičius kabinete. Pabaigoje aptarėme, ką nuveikėme. Vaikai atrodė tikrai laimingi ir patenkinti. Tikimės dar ne vieną kartą ateiti ir linksmai praleisti laiką su naujais žaidimais ir veiklomis." Simona, Adriana, Austėja.

                      ,,Trečiadienį buvome atėję pas vaikus ir gerai praleidom laiką. Susitikimo pradžioje mes galvojome, kad jie yra tiesiog paprasti, mieli vaikai, bet veiklos pabaigoje  supratome, kad kiekvienas yra išskirtinis,  visi yra labai linksmi bei energingi mokinukai. Mes žaidėme įvairius aktyvius žaidimus, pavyzdžiui, „Aklą vištą“, „Muzikinių kėdžių“ žaidimą ir daug kitų. Tikimės, kad dar turėsime progą su mažaisiais susitikti." Eimantė, Amelija, Ema.
                      ,,Ketvirtadienį mūsų popietė su vaikais praėjo smagiai bei naudingai. Vaikai buvo draugiški, gerai nusiteikę ir ypač aktyvūs. Žaidėme įvairius atmintį ir kitus gebėjimus lavinančius žaidimus. Manau, ši popietė praėjo smagiai ne tik mums, bet ir vaikams. Geriausias padėkos ženklas buvo jų šypsenos bei juokas." Justas, Arnas, Vidmantė.

                      Džiugu, kad vyresnieji mokyklos mokiniai bendravo su mažesniaisiais suteikdami jiems smagių akimirkų.

Mokytoja Jolita Bružienė
Ankstesnės naujienos


  Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.

Nepabūgę pikto  ir šalto vėjo, tradiciškai antradienį  švenčiamas Užgavėnes , į mokyklėlės kiemą susirinko apie 300 pradinukų.

„Saulėtekio“ progimnazijos mažieji sportininkai vyko į zonines „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybas į Radviliškį.

Užgavėnės – šventė, simbolizuojanti žiemos pabaigą ir ateinantį pavasarį. Mes, Lyderių mokyklos vaikų grupelė, kovo 5-ąją susirinkome į mieste surengtą Užgavėnių šventę.

Atvira integruota anglų kalbos ir etninės kultūros pamoka "Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje".