Pranešimai

Lyderių Užgavėnės


                      Užgavėnės – šventė, simbolizuojanti žiemos pabaigą ir ateinantį pavasarį. Mes, Lyderių mokyklos vaikų grupelė, kovo 5-ąją susirinkome į mieste surengtą Užgavėnių šventę. Joje susirinko labai daug miesto gyventojų bei svečių. Atstovavome ,,Saulėtekio“ progimnazijai. Apsirengėme  įvairiais personažais: lašininiais, kanapiniais, žydukais, čigonais. Buvome labai linksmi, šokom, dainavom, triukšmingai varėme „žiemą iš kiemo“ ir į kiekvieno širdį kvietėm pavasario šilumą. Aplankėme nemažai  miestelio įstaigų. Sugūžėjom į biblioteką, ten pašokom savo šokį, pralinksminome darbuotojus. Šurmuliavome ,,Saulėtekio“ mokyklėlės ,,Visos dienos mokyklos“ grupėje. Jautėmės dideli svetimi žmonės prieš mažuosius. Drauge šokom, dainavom, deklamavome eilėraščius, pavasario šilto linkėjom. Nepraėjome ir knygyno, darbuotojai linksmai mus sutiko, priėmė palinkėjimus pavasario belaukiant. O už gerą nuotaiką ir gražias kaukes net pinigų ,,užsidirbome". Vakaras buvo labai smagus: pabuvome su smagia kompanija, prisižaidėm keistų žaidimų, išalkę pasivaišinome skaniais blynais ir šilta arbata. Ši diena mums buvo labai įsimintina. Na, o tu kaip šventei Užgavėnes?

 

,,Saulėtekio" lyderiai

Ankstesnės naujienos


Atvira integruota anglų kalbos ir etninės kultūros pamoka "Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje".

Mokinių veikla įvertinta eTwinning kokybės ženkleliais

Folkloro kolektyvą “Šarkutis” lanko 33 (1-6 klasių) mokiniai.

Kviečiame kovo 8 dieną 13 valandą į tradicinį mokyklos renginį!

Pirmą kartą "Saulėtekio" pradinukai dalyvavo  LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos) paruoštoje olimpiadoje "Mano gaublys".