Pranešimai

Keliu vėliavą

                       Kovo 8 d. ir 12 d. ,,Saulėtekio“ progimnazijoje 5a ir 5b klasėse vyko integruotos istorijos ir matematikos pamokos ,,Keliu vėliavą“.

                      Vėliava nuo seniausių laikų yra valstybingumo simbolis. Padedami istorijos mokytojos G. Sudarienės  mokiniai prisiminė, pasikartojo Lietuvos vėliavos atsiradimą, jos spalvų reikšmę. Geltona reiškia saulę, šviesą ir gerovę, žalia – gamtos grožį, laisvę ir viltį, o raudona – žemę, drąsą, už Tėvynę pralietą kraują. Diskutavo, lygino su kitų šalių vėliavomis. Aptarė kada ir kaip jos keliamos.

                      Geriau įsisavinti informaciją padėjo matematikos uždaviniai. Matematikos mokytoja R. Rudienė pateikė užduočių, kurias atlikę mokiniai sužinojo valstybinės vėliavos ilgį ir plotį, kada, kokiu kampu ir kokiame aukštyje ji keliama. Mokiniai skaičiavo trispalvės plotą ir perimetrą. Pritaikę mastelį, sąsiuviniuose braižė ir spalvino trispalvę.

 

Mokytojos R. Rudienė ir G. Sudarienė

 

 

 

 

 

 


 
Ankstesnės naujienos


Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

,,Atvira mokykla", ,,Mokykla bendruomenei"- tai tik keli epitetai apie  Visos dienos mokyklą, kuriuos  mūsų mokyklos Lyderiai įrodė savo veikla. 

  Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.

Nepabūgę pikto  ir šalto vėjo, tradiciškai antradienį  švenčiamas Užgavėnes , į mokyklėlės kiemą susirinko apie 300 pradinukų.

„Saulėtekio“ progimnazijos mažieji sportininkai vyko į zonines „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybas į Radviliškį.