Pranešimai

Jungtinis Lietuvos vaikų choras

                       Kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje įvyko projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ įspūdingas chorinės muzikos koncertas „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“.

                      Koncerte choras iš 238 vaikų, atvykusių iš visos šalies miestų ir miestelių, apmąstė datas, kurios pakeitė mūsų šalies veidą: dieną, kai prasidėjo pirmieji trėmimai į Sibirą, dieną, kai Darius ir Girėnas perskrido per Atlantą, dieną, kai ant Rambyno kalno pirmą kartą uždainavo lietuviškas choras...Renginio vedėja Edita Mildažytė pasakojimais padėjo žiūrovams įsigilinti, apie ką ir kodėl dainuojame. 

                      Koncerto pabaigoje skambėjo įspūdingas britų kompozitoriaus Bob Chilcott kūrinys "Penkios dienos, pakeitusios pasaulį", kuriame vaikai kartu su penkiais mišriais chorais dainavo apie vergijos panaikinimą, penicilino išradimą, pirmąjį skrydį į kosmosą.

                      Net šešis šeštadienius 13  mūsų progimnazijos mergaičių paskyrė „Jungtinio Lietuvos vaikų choro“ repeticijoms. Dėkoju mergaitėms už atsakingą ir prasmingą darbą puoselėjant chorinę muziką.

Muzikos mokytoja Ilona Naglienė
Ankstesnės naujienos


Kovo 8 d. ir 12 d. ,,Saulėtekio“ progimnazijoje 5a ir 5b klasėse vyko integruotos istorijos ir matematikos pamokos ,,Keliu vėliavą“. 

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

,,Atvira mokykla", ,,Mokykla bendruomenei"- tai tik keli epitetai apie  Visos dienos mokyklą, kuriuos  mūsų mokyklos Lyderiai įrodė savo veikla. 

  Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.

Nepabūgę pikto  ir šalto vėjo, tradiciškai antradienį  švenčiamas Užgavėnes , į mokyklėlės kiemą susirinko apie 300 pradinukų.