Pranešimai

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs" Radviliškyje

         Kovo 8d. „Saulėtekio“ progimnazijos mažieji sportininkai vyko į zonines „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybas į Radviliškį. Varžybose susitiko keturios komandos: iš Šiaulių rajono Ginkūnų, Radviliškio Vinco Kudirkos, Telšių ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos. Estafetėse varžėsi trečių ir ketvirtų klasių mokiniai, atliko aštuonias estafetes.

          Nors mūsų komandos šaunieji sportininkai greitai bėgo, šokinėjo, varė kamuolį, bet nepavyko aplenkti kitų dviejų komandų, tad likome treti. Džiaugiamės komandos laimėta 3-iąja vieta , dėkojame sportininkams ir linkime naujų sportinių pergalių.

                                Trenerės Loreta Dužinskienė ir Daiva Bražionienė
Ankstesnės naujienos


Užgavėnės – šventė, simbolizuojanti žiemos pabaigą ir ateinantį pavasarį. Mes, Lyderių mokyklos vaikų grupelė, kovo 5-ąją susirinkome į mieste surengtą Užgavėnių šventę.

Atvira integruota anglų kalbos ir etninės kultūros pamoka "Užgavėnių papročiai Anglijoje ir Lietuvoje".

Mokinių veikla įvertinta eTwinning kokybės ženkleliais

Folkloro kolektyvą “Šarkutis” lanko 33 (1-6 klasių) mokiniai.

Kviečiame kovo 8 dieną 13 valandą į tradicinį mokyklos renginį!