Pranešimai

Savanoriška pagalba mokantis anglų kalbos

                      „Savanorių klubo“ nariai dukart lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre esančiame „Trečiojo amžiaus universitete“ ir teikė savanorišką pagalbą jo lankytojams, tobulinantiems  anglų kalbos įgūdžius.

                      Pirmą kartą 8 savanoriai (7-8 klasių mokiniai) apsilankė lapkričio mėnesį ir noriai, dirbdami poroje su universiteto lankytojais, anglų kalba diskutavo apie savo šeimą ir kasdienybę. „Studentai“  džiugiai sutiko svečius, rodydami didžiulį norą išmokti reikšti savo mintis užsienio kalba, nes daugelio anūkai gyvena angliškai kalbančiose šalyse ir jų seneliams tenka išmokti anglų kalbą.  Teiravosi savanorių naujų žodžių, stengėsi įsiminti, o šie jautėsi šauniai, nes suprato, kad jų pagalba labai naudinga universiteto studentams.   Patys mokiniai  didžiavosi savimi ir suvokė, kad per keletą mokymosi metų jie įgijo tiek žinių ir gebėjimų, kad jau gali pasidalinti su kitais.

                      Pirmas susitikimas paskatino tęsti šią veiklą, todėl sausio mėnesį, abiejų šalių pageidavimu, įvyko antras pokalbis, kuriame dalyvavo 10 mokinių (šį kartą išdrįso save pasitikrinti netgi šeštokai). Savanoriai prieš susitikimą jaudinosi, bet po jo džiaugėsi puikiai pavykusiu dialogu ir maloniu bendravimu, kurio tema buvo laisvalaikis. Po kiekvieno susitikimo savanoriams kyla vis tas pats klausimas – kada susitiksime kitą kartą. Manau, kad bendradarbiavimas tęsis, nes pokalbio dalyviai įgyja naujos patirties, naujų gebėjimų .

                                                                 Roma Kleinienė

                                                                 „Savanorių klubo“ vadovė
Ankstesnės naujienos


Tradiciškai ,,Saulėtekio“ progimnazijoje  įvyko technologijų olimpiada. Šių metų tema -  ,,Laiškas į ateitį“.

Vasario 12 dieną „Savanorių klubas ” susitiko su  pradinių klasių mokiniais. „Visos dienos mokyklos“ mokiniams savanoriai sumanė parodyti kažką originalaus.

Konkurso tikslas – išaiškinti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo nugalėtojus.

Vasario 15 d. 12 val.  visą bendruomenę kviečiame į renginį ,,Vienas iš 7,656...miljardo", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo  Šiaulių universitete vykusiame anglų kalbos „Kings“ olimpiados finale.