Pranešimai

Olimpiada "Mano gaublys"

                Pirmą kartą "Saulėtekio" pradinukai dalyvavo  LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos) paruoštoje olimpiadoje "Mano gaublys". Net 60 antrokų, trečiokų ir ketvirtokų pasitikrino gamtos mokslų žinias. Daugiausia taškų surinko ir I-as vietas laimėjo: Matas Grikštas- 2c,  Rolandas Dauparas-3c, Dainora Petrulė- 3d, Benas Kaikaris- 4c, Simas Kazlauskas- 4c ir Nedas Gedaminskas- 4d. Visi nugalėtojai surinko po 15 taškų iš 20  galimų. Dar aštuoni dalyviai atsiliko vos 1 tašku. Po olimpiados pradinukai buvo puikios nuotaikos, noriai dalinosi įspūdžiais. Linkiu ir toliau domėtis supančiu pasauliu, dalyvauti kituose konkursuose, patirti naujų pergalių.

Mokytoja Loreta Dužinskienė
Ankstesnės naujienos


„Savanorių klubo“ nariai dukart lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre esančiame „Trečiojo amžiaus universitete“ ir teikė savanorišką pagalbą jo lankytojams, tobulinantiems  anglų kalbos įgūdžius.

Tradiciškai ,,Saulėtekio“ progimnazijoje  įvyko technologijų olimpiada. Šių metų tema -  ,,Laiškas į ateitį“.

Vasario 12 dieną „Savanorių klubas ” susitiko su  pradinių klasių mokiniais. „Visos dienos mokyklos“ mokiniams savanoriai sumanė parodyti kažką originalaus.

Konkurso tikslas – išaiškinti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo nugalėtojus.

Vasario 15 d. 12 val.  visą bendruomenę kviečiame į renginį ,,Vienas iš 7,656...miljardo", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.